:: 

Basket

 :: 

Basket

Tuneliai
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 10:12 pm
Na, o mergytė irgi nesnaudžia, drąsiai atsegus jo kelnių sagą ir užtrauktuką rankutėmis pakyla link jo presiuko ir švelniai perbraukia per jį nagučiais, didenės iniaciatyvos nesiima, toliau saldžiai bučiuoja vaikiną neskaitant to, kad jos ir burna ir gerklės buvo visiškai išdžiuvus.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 10:21 pm
kaip keista jisai netikėtai atsitraukia nuo jos , pakyla nuo žemės tuo pačiu pasiemą buteli , atsigere vėl pastato buteli į vieta . - ateik čia geriau katyt . - prieina prie jos arčiau .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Pir. 08 04, 2014 9:25 am
Nesuprasdama kas čia įvyko tiesiog kaip blondinė pora kartų suklapsi savo apsitorčinusiom akytės, ir išgirdus teiginį vėl prieina prie jo, apsiveja jo kaklą rankomis ir pažiūri tiesiai į akis. - Viskas gerai?-paklausia ir išriečia vieną antakį.
Svečias
Anonymous
Antr. 08 05, 2014 8:56 pm
- taip , tik žinai atsisėdus nepatoguu. - įsisiurbia jai į lūpas , karštai laabai pabučiuoja , truputi bando su ja prieiti prie sienos tuneliuose , ir netikėtai pradeda ją nurenginėti .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Tr. 08 06, 2014 8:09 pm
Tiesiog truktelėjus pečiais toliau bučiuoja vaikiną, nesiimdama didesnių veiksmų, supranta, kad pusnuogė tuoj liks, bet nesispirioja ir toliau mėgaujasi gaunamu malonumu ir apsinešimu, kuri ji jautė nuo žolės ir šiaip alkoholio.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 22
Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: