:: 

Basket

 :: 

Basket

Tuneliai
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Pir. 06 16, 2014 7:11 pm
.
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Št. 08 02, 2014 10:43 pm
Ateina čia ir nustebus, kad Nath dar nėra mergina apsidairiusi atsisėda ant šaltų plitučių. Išsitraukusi iš tašės telefoną patikrina ar negavo jo žinutės ir jos neradus padeda telefoną į šalį. Išsitraukia cigaretę ir ją prisidegus užsirūko dairydamasi vaikino.
Svečias
Anonymous
Št. 08 02, 2014 10:46 pm
Eina gražuolis labai lėtai , niekur nesiskubindamas ir nesitikėdamas ,kad jo gražuolė bus jau atėjusi. Priėjęs arčiau pamato Kaya , net šypsena pasirodė jo tobulam veide .
- Labs gražuole, nesitikėjau ,kad busi jau čia . - dar linksmiau šypteli ir iš jo nugaros pasirodo 0,5 butelis su neaiškios kilmės alchoholiu .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Št. 08 02, 2014 10:48 pm
Pamačius, kad jis čia ateina pakelia akis numeta cigaretę į šoną, nes žinojo, kaip vaikinui nepatinka, kad ji rūko. Pamačius tą nol petkę mergina pradeda juoktis, bet atsistojus pirma apsiveja jo kaklą rankomis ir saldžiai įsisiurbia į lūpas. - Kaip visad? Nusigersim pačioj neįtikinamiausioj vietoj ir užsiiminėsim seksu? Sakyčiau visai nebanalu,-pasako ir pavarto akeles šypsodamasi.
Svečias
Anonymous
Št. 08 02, 2014 10:54 pm
atsako Nath į jos bučinį ir dar stipriau ją apsikabinaa. - ech tuu vėl rūkei?-suraukia savo gražų veideli , bet vistiek laiko ją apsikabinęs.- Nee , mes tik biški čia išgersim , nusivilksim ir galbūt nieko nedarysim .- šelmiškai nusišypso ir pabučiuoja ją į lūpas.
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Št. 08 02, 2014 10:57 pm
Suraukia nosiuką, kaip šis pradeda priekaištaut dėl rūkymo. - Klausyk, jei galima tau, galima ir man,-pasako ir drąsiai savim užtikrinta linkteli, o išgirdus jo kalbas apie tai, kad jie "nieko nedarys" pradeda kvatotis. - Žinai, čia jau beveik įžeidimas, nemačiau tavęs milijoną metų dėl tavo "reikalų", o tu dar sakai, kad mes nieko nedarysim,-pasako ir atsako į vaikino bučinį.
Svečias
Anonymous
Št. 08 02, 2014 11:01 pm
bučiuoja ją ten toliau , apsikabiną dar stipriau ,kad negalėtu jinai prakalbėt . - šą tu , viskas bus romantiškai arba nee , labaai tavęs pasiilgau ir šito nuostabaus tunelio dėka , mes esam vieni ir šeip net nežinau kas gali nutikt . - paleidžia ją , ir atsiseda ant žemės , tuo pačiu pasideda buteli .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Št. 08 02, 2014 11:04 pm
Suspausta mergytė tik pora kartų suklinsi akytėm, kiekvieną kartą gavus bučiuką, o kaip jis pagaliau ją paleidžia mergina atsisėda šalia jo, ir pasiima vieną jo ranką, į savo gležną rankytę, atsiremia galva į jo petį. - Žinai, dabar jaučiuos kaip tikra narkomanė. Sėdžiu tuneliuose su savo vaikinu, mes gersim neaiškiaus gėrimo nol petkę, o po to užsiiminėsim nevaikiškais dalykais. Beveik kaip per serialus, kuriuose rodo užgrūzintus paauglius.
Svečias
Anonymous
Št. 08 02, 2014 11:15 pm
likusia viena savo laisva rankyte , apsikabina jis Kaya . - o ką , visai gerai čia mum , tu šalia daugiaau man nieko ir netruksta , nu gal ir reiktu kokio gramo žolės . - liksmai šypti , tikėdamasis ,kad jo mergaitė turės tokį dalyką savo kišenėja .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Št. 08 02, 2014 11:18 pm
Išgirdus kalbas apie žolę mergina pradeda juoktis. - Klausyk, kada aš jos neturėjau, katine?-paklausia ir išrietus antakį nusijuokia. - Sukt dabar, ar vėliau?-paklausia ir išriečia vieną antakį žiūrėdama į jį klausiamu žvilgsniu.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 12:48 pm
atitraukią nuo jos savo ranka , pažiūri meiliu žvilgsniu į ją , ir dar kartelį apsidairo ar kokie nereikalingi žmones nevaikšto.- susuk dabar .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 8:31 pm
Nusišypso ir iš tašės išsitraukia maišelį su augalėliais, popieriukų ir filtrą. Susmulkinus žolę išsitraukia vieną cigaretę ir sumaišius visą turinį mergina gražiai susuka kasį. - Pirmą kart toks tobulas,-pasako ir nusijuokia, paduoda jį vaikinui, tikėdamasi, kad pusę gaus pati.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:15 pm
žiūri jis į ją , kaip ten jinai suka žolyte, šypsosi su nelabai gera šypsenelę . - pasikeičiau biški , kol nebuvau mieste , ir prie tavęs . - pasiema iš jos rankos gerą daigtelį , dar kišenėja susiranda žiebtuvėlį , prisidegą . - o tau palikt bent kiek ?
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 9:27 pm
Žiūri į jį, po to tokiu klausiamu žvilgsniu į jį pažiūri. - Pasikeitei kuo?-paklausia galiausiai ir suklapsi pora kartų savo gražiom akytėm, po to išgirdus jo klausimą palinksi pora kartų galva. - Manyčiau, kad būtų neblogai, jei bent pusę paliktum.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:30 pm
Traukia jisai ten taip skaniai tą suktinę , mirksi akytėmis ,šypsosi , pora dūmų vaikinui jau apsuko galvelę . - linksmaa, gerai paliksiu ir tau biški . - užmeta akelias į suktinę , kad visko neprarukytų. - tu geriau atidaryk butelį , mane jau troškina . - lingteli galvele ir dar kartelį užtraukia dūmą
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 9:33 pm
Šiaim traukiant suktinę mėgaujasi kvapu, po to supranta, kad į pirmąjį klausimą atsakymo nesulauks, todėl pavarto akis, išgirdus, kad reikia daryt bonkę ji ją paima, ir šiam nei žodžio nespėjus ištart užsiverčia, ir šiek tiek išgeria, po to atitraukus ją nuo lūpų kiek pasirauko ir padeda ją prie vaikino. - Jau gali palikt,-pasako ir drąsiai pora kartų linkteli.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:37 pm
vienu akies krašteliu stebi ją , ir suktine , kol galiausiai atitraukia ją nuo savęs - imk ir paduok man buteli . - su šypsena veide tarią jis , tiesia ranką su suktinę link jos .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 9:43 pm
Paduoda jam tą butelį ir pasiimus į jo suktinę mergina įtraukia gyliai į plaučius, gan netrumpai laikydama juos plaučiuose išpučia dūmus į orą, po kiekvieno dūmo jaučia, kaip vis labiau ją apneša. Dairosi ir stebi kiekvieną Nath judesį.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:45 pm
pasiema butelį iš jos gležnų rankelių , užsiverčia jį , po to atitraukia butelį nuo lūpų - ką norėtum negero ir nedoro nuveikti šitam axuėnam tunelį ?- su šelmiška šypsenele pažiūri į ją
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 9:47 pm
Įtraukus paskutinį dūmą mergina srigtu nuskraidina biką kažkur tolyn, išgirdus klausimą, kurio jau nelabai atsimena ši atsisuka į jį, ir savo rankutę padėjus ant jo žando mergina saldžiai, nors nelabai ir saldžiai, savo vodkos skonio lūpomis įsisiurbia vaikinui į lūpas, po to kiek atsitraukus toliau jo pažiūri tiesiai jam į akis. - O ką siūlai?-paklausia ir išsišiepia pakeldama vieną antakį.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:51 pm
nespėjęs sureguoti nuo to kas įvyko , Nath tiesiog nieko nelaukęs , greitai nuo savęs padėjo butelį kuo toliau ,kad neisipiltu ten nieks , greitu butu prisiartino prie savo brangiausiojos , apsikabino ją , ir greit isisiurbė jei į lūpas .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 9:58 pm
Žodžiu, pati nelabai reaguodama kas vyksta tiesiog apsivyniojus savo rankas aplink jo kaklą pradeda žaist ten jo burnoj su liežuviu.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 10:00 pm
bučiuojaa jis ten ją karčiau , ir karčiau , taip netikėtai jo rankos nuslysta prie jos maikės ,prilenda savo vyriškomis rankomis prie jos nugaros .
Dakota Johnson
Dakota Johnson
Prirašiau : 345
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-29
Sk. 08 03, 2014 10:08 pm
Rankutėmis nulenka į apačią ir bebučiuodama jo lūpas mergina atsega jo megstuką, kol galiausiai jį visiškai nevelka, taip pat greit pašalinus ir vaikino maikę ji palieką jį iki pusės nuogą ir vėl apsivijus jo kaklą rankomis tęsia bučinį.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 10:10 pm
pajuto Nath ,kad kaip ir puse rūbų neteko , ir pats ėmėsi insiaatyvos ir ištraukes rankas , nuvilko nuo jos palaidinę , kad butu linksmiau . ir dar kartelį giliai isiurbia į ją .
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 12
Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: