:: 

Basket

 :: 

Basket

Nuovada
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 11:08 pm
Ian pamatė grynus ir sutiko, kad tai gera išeitis. -Nu Ninos aš nesodinsiu.. man jos šalia reik. Išvis neapsikraunam ir su Naya susitvarkysiu pats teisėtais keliais. -nors kas čia žino dėl jų teisėtumo..
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 11:09 pm
-Kaip bebūtų, dabar jūs laisvas. Kol kas. Kai kažką išsiaiškinsime, vėl pasikviesime jus čia. Abu. Tuomet viską nuspręsime iki galo. Nebent žinoma, dar yra tokia galimybė jog panelė Naya dar spės atsiimti kaltinimus.. kol neprigavome jos meluojant. - sumurma duodamas suprast jog jie jau gali eit iš čia.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 11:10 pm
Mergina tik pažvelgia į Ianą ir nuignorina tą pareiūną. - eime , - pasako pažvelgdama į ianą
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 11:11 pm
Vaikinas nieko nelaukdamas paima merginą už rankos ir tiesiog išeina iš čia.
Atiduodama 16
avatar
Prirašiau : 163
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-28
Antr. 08 05, 2014 8:15 pm
Kadangi prie įėjimo pareigūnų nebuvo, Leighton nusispyrė aukštakulnius ir paėmė juos į rankas, kad be reikalo netriukšmautų bei atėjo būtent čia - į nuovadą. Visa laimė, kad budintis tvarkos prižiūrėtojas buvo gerokai ‚smigęs‘, tad nereikėjo papildomai slėptis. Tylutėliai ant pirštų galiukų priėjusi prie gan jauno vaikinuko, mergina apsidairė ir pasilenkė arčiau jo. Širdis iš jaudulio, regis, ruošėsi iššokti iš krūtinės, tačiau suvaldžiusi savo jausmus, Leigh giliai įkvėpė. Ji nuspėjo, kad pareigūnai jautriai miega, tad viską daryti tenka atsargiai.  Į jo priekinę kišenę įkišusi miklius pirštukus apčiupinėjo visokius policininkui būtinus daiktelius. Viską darė labai lėtai ir apgalvotai. Prikandusi apatinę lūpą, tamsiaplaukė toje erdvioje kišenėje sužvejojo šautuvą ir paėmusi plačiai nusišypsojo. Pravers. Toliau pratęsusi paieškas, ji taip pat rado ir išsvajotusius antrankius, tad juos ištraukusi pergalingai suspigo. Viskas būtų vykę sklandžiai, jei ne jos klyktelėjimas. Pareigūno akys išsiplėtė, regis, per akimirką visi miegai išsisklaidė. Pašokęs nuo kėdės, jis ėmė šaukti kitus policininkus, o Leighton nieko nelaukusi nešė kudašių išėjimo link.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 22
Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: