:: 

Basket

 :: 

Basket

Nuovada
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 9:16 pm
.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 9:21 pm
Atvaro čia atsitempdama ir Niną, žiauriai gerai aišku vaidindama jog verkia, tuomet prieina iš kart pareigūnas kažkoks ir nusiveda Nayą į kabinetą Niną palikdamas už durų. Naya atsisėdusi, vis dar vaidindama jog verkia, kadangi nuo tų lašiukų taip graužė akis, jog ašaros bėga upeliais, ėmė pasakot istoriją visą kurią susitarė su Nina, kad atseit susipažino su Ianu ledų parduotuvėj, po to jie pasivaikščiojo, pakalbėjo, suvalgė tuos ledus ir jis pasikvietė ją į svečius, kokios arbatos pagert, butą aprodyt, bet staiga jis padėjo prie Nayos priekabiaut, o tada atėjo Nina nes jį pažinojo ir norėjo jam staigmeną padaryt, bei pamatė kaip jis prie jos lenda, bandė Riverą apgint, bet kai pagrasino kad pakvies policiją šis pabėgo, tad dabar jos čia atėjo. Pareigūnas žinoma patiki, pamatęs kaip Naya verkia, bet dar dėl visa ko išeina pro duris ir pažvelgęs į Niną paprašo papasakot jos versiją, dėl visa ko.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 9:26 pm
mergina pasijaučia labai "fainai" kkai ją už durų palieka, ttai ta kažkur atsisėda ir laukia. kai ją pakviečia pareigūnas, mergina papasakkoja ką jos ten su Naya buvo susitaarę, ir ten papasakojus visą istoriją, mergina ten suvadina kad vos neapsiverkia, nes gi reik kad įtikinamiau viskas atrodytų.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 9:28 pm
Kadangi ir liudininkė tą patį papasakoja, tai aišku pareigūnas susivokia, jog nėra dėl ko netikėt, bent jau dabar.
-Taigi, panele Dobrev, kiek žinau, jūs pažįstate poną Somerhalderį, todėl galbūt galėtumėte parašyti jam ir susitarti susitikt, o tuomet atvažiuosim ir mes bei jį uždarysim. Vis gi juk taip bus greičiau jį surast. - viską taip logiškai paaiškina pareigūnas.
Naya vis dar aišku ten verkia, nors vos tramdo jau šypseną mergaitė.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 9:41 pm
pareigūnui paprašius parašyti Ianui mergina išsitraukė telefoną ir pažvelgė į pareigūną. - kokią susitikimo vietą rašyt? - kilsteli antakius nes net neįsivaizduoja ką rašyt
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 9:44 pm
-Paprašykite kur nors atokiau, tarkim, kad ir parke. Atvežę apklausim ir ponaitį Ianą, išklausysime jo versiją ir nuspręsim ką daryt. - pasako pareigūnas
Aišku Naya iškart susinervina, kad dabar jau šakės gali būt, bet vis dar vaidina ten verkšlenančią.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 9:55 pm
mergina paklauso ką jai daryt, ir parašius mergina pakelia akis nuo telefono. - jau parašiau, susitarėm parke susitikt, ką daryt toliau? - kilsteli antakius
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:00 pm
-Tuomet dabar lyg niekur nieko nueik ten, o aš nuvažiuosiu irgi ir būsiu pasislėpęs. Vos tik jis pasirodys, iškart atlėksiu. O jūs, panele Rivera, likite čia,-pasako pareigūnas ir nueina link išėjimo.
Naya ten jau peršika, kad dar Ianas viską logiškiau už ją papasakos ir jai bus šakės, bet paklauso to policininko ir atsisėdus kažkur tiesiog laukia.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 10:01 pm
Išeina
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:17 pm
Atkeliauja čia pareigūnas ir pažvelgęs į Nayą paaiškina jai situaciją, bei liepia sugrįžt rytoj. Naya tik palinkčioja galvele, bet kai pareigūnas nueina ši iškarto nuvaro link kalėjimo kamerų.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:35 pm
Pareigūnas atkeliauja čia atsivesdamas ir Ianą. Priėjęs savo darbo stalą, pasodina vaikiną ant kėdės priešais save, o pats atsisėda prieš jį ir susineria rankas. Naya aišku kaip šuniukas atseka iš paskos visa peršikus, bet vis dar vaidindama, jog labai išsigandus yra, ir atsisėda šalia Iano. -Taigi, šita mergina jus kaltina jog ją išprievartavote. Taip pat yra liudininkė. Norėčiau išgirsti jūsų istorijos versiją,-pasako, aišku dar gali jį apkaltint ir dėl narkotikų, bet dabar tai dar nebuvo didžiausia problema.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 10:40 pm
-Istorija apie išprievartavimą.. Ai čia tai kai mes ledų parduotuvėj susitikom, ane? -kilsteli antakį tarsi laukdamas pritarimo. -Po to kai ją mielai pavaišinau ledais, ji juos išsitėškė ant savęs, tai turėtų būti matoma vaizdo kamerose, Naya mane pakvietė pas save, nes norėjo persirengti.. ji persirengė. Mes mielai šnekučiavomės, bet ji nusirengė.. jūs suprantat, kad aš vyras, na tai ir gavos kaip gavos. Turėtumėt mane suprast, gi ne moteris ir jūs.- mielai šypteldamas linkteli. -Paskui ji sužinojo, kad turiu merginą, tai supyko baisiai ir va gavos taip.. -atsidūsta. -Kad buvo savanoriškas seksas iš abiejų asmenų pusės, gali įrodyti mūsų nuogų asmenukė merginos telefone.. na žinot jei prievartaučiau ją, tai ji asmenukės su manimi nedarytų.. ir dar yra panaudotas prezervatyvas jos svetainėje kažkur.. Na ta prasme, yra faktas kad vyko seksas, o ant merginos kūno nėra smurto žymių.. Beje liudininkė? Kokia? Juk mes tik dviese buvom..- suraukia kiek antakius.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:44 pm
Naya visko tiesiog klausėsi. Dėl apsaugos kamerų ji visiškai nesijaudino, nes jau buvo sukūrusi tam istoriją, dėl to selfie irgi, nes juk nesenai savo telefoną į krioklį įmetė, bet štai dėl apsaugos šioji jau susinervino, nes visiškai apie tai nepagalvojo, juk to prezervatyvo tai ji neišmetė. -Na skamba pakankamai logiškai.. -susimąstęs pasako pareigūnas, nors ir nesuprato kodėl mergina turėtų meluot, vis gi nemanė jog tik iš keršto galima taip padaryt, bet aišku nepažinodamas Nayos nesuprasi. -Puiku, kol mes viską išsiaiškinsim, jūs galit būt paleistas už užstatą,-palinkčioja pareigūnas.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 10:47 pm
-Ammm.. galiu, bet man reikia paskambint draugei, kad jį gauti..- pavartė akutes. Nors aišku net nežinojo ar Nina jam padės
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:48 pm
-Žinoma, galite pasinaudoti tuo telefonu,-parodo ten į tą telefoną labai išmanųjį, kur visose nuovadose būna, o tuomet kiek nepatenkintas pažvelgia į Nayą, nesuprasdamas kas čia ištiesų įvyko.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 10:50 pm
Tiesą sakant Ian turėjo dar vieną klausimą.. -Gal galit pasakyti, kas tokia yra liudininkė.. aš manau, kad žinau ką šitos panos daro.. -eidamas link telefono prakalba Ian. Aišku jis paima ragelį ir surenka Ninos numerį.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:51 pm
-Kita liudininkė yra panelė Nina Dobrev,-pažiūrėjęs į lapą, kuriame surašyta viskas ką tos pasakojo perskaito ten tos liudininkės vardą pažvelgdamas į vaikiną. Nayos kūnas tai išgirdus aptirpsta. Ji iškart susivokia, jog jeigu dabar Nina atvažiuos, viskam bus šakės, todėl pažvelgia į pareigūną. -Galbūt aš jau galėčiau eiti? po šios dienos ir viso šito jo melo, jaučiuosi pavargusi..-sumurma viltingai žiūrėdama į pareigūną. Tas nieko blogo nenutuokdamas tik palinksi. -Žinoma, galite eiti, susisieksime,-pasako, vis gi jeigu Ianą paleidžia, neturi teisės ir jos čia laikyt. O Naya nieko nelaukdama neša kudašių.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 10:54 pm
-Nina Dobrev?- išsižioja net. -Gi čia mano mergina. Aš jai pasakiau tiesiai, kad permiegojau su Naya.. ir nežinau kokią pasaką jos jums pasekė, bet ji negalėjo būti liudinke.. jos su Naya tik šiandien susipažino..
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 10:56 pm
Pareigūnas toks sėdi išvis apšalęs, maždaug toks:
Spoiler:
Nes vargšas tikrai nesupranta kas čia per nesąmonės vyksta.-Gerai, mes viską išsiaiškinsim,-atsidūsta palinksėdamas.
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 10:57 pm
Ateina čionais ir tuomet giliai  atsidusus praveria duris ir nieko nepasakius stovi.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 10:59 pm
Pasižiūrį atėjusią čia Niną. -Manau, kad aiškinkitės, bet greičiau. Aš noriu merginos atsiprašyt.. ir dar apkaltint kažkokią kalę melagingais kaltinimais..- pavartė akutes.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 11:01 pm
-Bandysime kuo greičiau, nesijaudinkite. O beje, jūs negalite išvykti iš šios šalies, kol nebus pabaigtas iki teisminis tyrimas,-priduria policininkas ir tuomet pamato tą liudininkę, toks išvis nieko nesupratęs sėdi. -Na.... užstatas bus lygiai dešimt tūkstančių,-sumurma.
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Kv. 07 31, 2014 11:04 pm
-Dar klausimas, o jeigu liudininkė pasako, kad nieko nematė, nes nu nieko ji tikrai nematė. Namuose barščius gi virė.. - sumalė išvis kažkokį šūdą. Tikriausiai krištolas vis dar veikia.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Kv. 07 31, 2014 11:05 pm
-Tuomet ir panelė Rivera, ir panelė liudininkė Dobrev, būna suimtos už melagingus parodymus. Tai tikrai griežtoka bausmė,-sumurma pareigūnas nužvelgdamas panelę, nieko nesupranta jis, bet ką padarysi
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Kv. 07 31, 2014 11:06 pm
Mergina išgirdus kainą net išsižioja bet ko gi ji nepadarys dėl Iano. Išsiėmus piniginę padėjo dešimt tūkstančių, bbž kodėlji juos laikė grynais, bet čia gi Nina. Nieko nesakydama pažiūrėjo į Ianą.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 12
Pereiti prie : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: