:: 

Venecija

Viešbutis
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Antr. 03 03, 2015 5:08 pm
...
Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Sk. 03 29, 2015 2:09 pm
Susirinkus visus lagaminus Luke eilinį kartą neleido Ashley nieko nešti, todėl viską pagriebė pats. Abiems beeinant link išėjimo iš oro uosto vaikinas pagaliau prabilo:
- Tu vistiek atrodai ne itin patenkinta,- jis puikiai žinojo, kokios mintys nedavė ramybės merginai ir negalėjo nieko kaltinti, tik pats save. Nors atvirai mergina ir nepriekaištavo, tačiau iš jos elgesio ir išraiškos buvo aišku, ką iš tiesų ji mąsto. - Kaip ir žadėjau, leisiu tau rinktis ką norėsi veikti ir pamatyti,- išėjus iš oro uosto į veidą plūstelėjo šiltas, pavasariškas oras, visiškai kitoks nei kartais smoge skendinčio Niujorko. - Tik, kad tu būtum laiminga, nes jei tu būsi paniurusi aš irgi persiimsiu tavo nuotaiką,- Luke žaismingai niuktelėjo ranka Ashley į šoną, kad ši nusišypsotų. Palypėjęs laiptais žemyn, jis mostelėjo ranka ir susistabdė taksi, kurios čia zujo panašiai kaip ir Niujorke.
Kol jis dėjo lagaminus į bagažinę, Ashley įsėdo į automobilį, o iš paskos įsėdo ir Luke. Jis jautėsi išvargęs po ilgos kelionės, bet buvo pasiryžęs nemiegoti dar dvylika valandų, tik, kad jo mergina būtų laiminga.
Vairuotojui itališkai kažko paklausus Luke su Ashley keistai susižvalgė, nei vienas nei kitas nesuprato greitai beriamų ir gan egzotiškai skambančių žodžių, vaikinas spėjo, kad vairuotojas tikriausiai klausia adreso, kur važiuoti, tad jis interpretuodamas itališką akcentą nurodė viešbučio adresą. Luke atspėjo ko juodaplaukis vairuotojas klausė, nes po 15 minučių automobilis sustojo priešais prabangiai atrodantį viešbutį. Tai buvo viena iš staigmenų, kurias ruošė Luke Ashley. Mergina pirma išlipo iš taksi, kol Luke susimokėjo ir išėmė lagaminus ji jau spėjo susižavėti įspūdingai atrodančiu viešbučiu, įsikūrusiu prie pat kanalo.
Luke šelmiškai šyptelėjo.
- Patinka?- prie jų greitai prisistatė durininkas ir jaunas vaikinukas, kuris iš Luke greitai perėmė lagaminus.
- Benvenuti all'Hotel Metropole,- kreipėsi durininkas. O jaunuolis su jų daiktais jau seniai buvo dingęs už viešbučio durų.
- Nesijaudink, niekur nedings tavo drabužiai, jis nuneš daiktus į kambarį,- Luke nuramino Ashley, kuri aiškiai nusigando dėl taip gretai dingusių lagaminų. - Eime apžiūrėti kambario, mio amore?- keletą itališkių frazių vaikinas buvo pasigavęs dar beskaitydamas brošiūrą apie Veneciją, tad bandė padaryti Ashley įspūdi savo italų kabos žiniomis.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Sk. 03 29, 2015 2:43 pm
Vaikinui paėmus lagaminus, Ashley šyptelėjo, nes iš jos pozicijos viskas atrodė velniškai juokinga. Lyg Luke būtų tėvas, o Ashley jo vaikas ir šis viską darytų dėl jos, nors turbūt jis tik tenorėjo, jog ši pasijustų jaukiau prie jo po tų dramų.- Luke, net neužvesk šitos temos,- mergina nenorėjo kalbėtis nei apie ką ji mąsto, nei apie nuotaiką. Taip jai nebuvo geriausiai einanti diena, bet ji bent stengėsi rodyti pozityvą, kuris atrodo blėso, bet ji lyg ir neleido tam visiškai išnykti.- Na gi, aš nesu tam pasiruošus. Geriau tu padaryk man staigmeną su vietomis, nes tiesiog ne man tokie dalykai, o matai, tu esi lyg ir gimęs daryti staigmenas sau mylimiems žmonės,- tai pasakiusi Ashley neturėjo jokios priežasties nei įkąsti vaikinui, nei ką. Ji tiesiog turėjo omenį staigmeną dėl kelionės ir panašiai, bet buvo mintis ir tokia, jog vaikinas supras jog kalbama apie visai neseniai įvykusį įvykį Niujorko oro uoste. Ištrūkus iš Italijos oro uosto, porelę pasiekė greitai judantis miestas. Mašinos atrodė net nevažiavo, o kaip metro traukiniai lėkė, kad tik suspėtų į tam tikrą vietą. Atmosfera oro uoste atrodė visiškai kitokia. Lėta, rami, o išėjus laukan- greita, pozityvi.- Aš ir esu geros nuotaikos, tiesiog gal taip tik tau būtent atrodo. Ir ne, neužsikrėsk kažkokiu tai pesimizmu. Aš noriu matyti tave geros nuotaikos,- tai pasakiusi Ashley šyptelėjo ir pažvelgė į vaikiną. Kad ir kas ten būtų nutikę, vis tiek ji jį mylės lyg nežinią ką. Ir jeigu net pats jis manys, jog ši jo nebemyli. Priėjus prie šaligatvio krašto, Luke sustabdė taksi, ir Ashley iš karto įlipo vidun. Kai vaikinas įdėjo lagaminus į bagažinę, ir pats įsėdo vidun Ashley pažvelgė pro langą. Buvo tylu, bet netrukus vairuotojo balsas viską sugadino. Itališkas akcentas, bei žodžiai atrodė tiesiog pylėsi iš jo burnos, bet gaila. Porelė negalėjo nieko suprasti. Luke prabilus, Ashley sukrizeno, o pabaigus jam kalbėti ji jam pašnibždomis pasakė.- Nesiseka kaip matau, su itališku akcentu.
Mašinai sustojus prie visiškai kitokios išvaizdos viešbučio, nei seniau matytų, jos žandikaulis tikrąja prasme atvipo. Ji tiesiog, jau net nebežinojo ką sakyti, nes Lukui tikrai puikiai sekėsi nustebinti merginą. Išgirdus visai neseniai nuskambėjusį klausimą, Ashley nusijuokė ir atsakė pati.- Kodėl tu esi man toks geras?- tai pasakiusi ji net nespėjo sureaguoti kaip lagaminai nuvažiavo, tad ši gavusi progą, vėl sujungė savo delnus su Luke.- O žinok aš jau pradėjau jaudintis, jog mano drabužius pavogs ir turėsiu tik su šiais vaikščioti,- tai pasakiusi ji su šiokiu tokiu sarkazmu šyptelėjo, o gavusi klausimą ji sukrizeno.- Eime, eime. Rodyk man kelią,- atsakė Ashley leisdama Luke rodyti kur jų kambarys randasi.

Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Sk. 03 29, 2015 8:57 pm
Viešbutis nebuvo didelis, vos trijų aukštų. Užėjus į vidų, net negalėjai patikėti, kad toks mažas pastatas gali talpinti tokią prabangą po vienų stogu. Viskas buvo lyg iš pačių geriausių, Italijos baroko klestėjimo, laikų. Foje buvo lyg iš pasakos, raudonas kilimas ir visur dominuojanti geltona, aukso spalva. Įmantrios kolonos, arkos ir autentiški italų tapytojų paveikslai. Čia viskas atrodė lyg iš aukso ir brangakmenių. Luke užsakydamas viešbutį per daug nekreipė dėmesio į jo vidaus interjierą, tačiau dabar ir pats buvo nuoširdžiai priblokštas šitokios prabangos.
Prie porelės žygiuojančios ilga foje link kilimu dengtų laiptų prisistatė kita mergina, nešina kambario raktu vienoje rankoje ir segtuvų su popieriais kitoje.
- Sveiki atvykę,- jos anglų kalba buvo tiek pat laužyta, kaip Luke italų. - Čia tikriausiai bus signore e signora Hemmings,- ji žvilgtelėjo į popierius, o jos akys išdavė, kad gi abejoja ar teisingai ištarė pavardę.
Luke nervingai nusijuokė.
- Šiaip jau mūsų pavardės skirtingos,- jis žvilgtelėjo į Ashley. - Na mes ne... Nesusituokę.
Mergina nesunkiai suprato, kad suklydo, jos baltą odą ties žandais išmušė raudonis.
- Scuse, čia tikriausiai įsivėlusi klaida,- ji pradėjo skaidyti popierius.
- Viskas gerai, anokia čia klaida,- gūžtelėjo pečiais Luke. Mergina padavė raktą ir dar n kartų atsiprašė anglų ir italų kalbomis.
Luke su Ashley užlipo iki trečio aukšto. Buvo keista lipti laiptais nuklotais raudonu kilimu su įvairiausiais raštais, Luke lyg niekada tokio nebūtų matęs įdėmiai jį apžiūrinėjo statydamas koją už kojos. Užlipus iki trečio aukšto abu patraukė iki pat koridoriaus galo. Ir čia koridoriai dvelkė prabanga ir auksu. Poros žingsnius sugėrė bordo spalvos kilimas ir iki pusės pliušu muštos sienos. Pasiekus 312 kambarį Luke įkišo raktą ir du kartus persukęs atrakino duris.
Kambaryje jau buvo lagaminai, o ant stalelio prie lovos buvo padėtas didelis krepšys su vaisiais ir šampano buteliu, kuris buvo iki pusės panardintas į ledukų vonią.
- Lovaaaa,- Luke kaip mažas vaikas šoko į priekį ir pilvu nusileido ant lovos. Jis kaip mat pajuto kaip atsileidžia pavargę raumenys, užsimerkė ir giliai atsikvėpė. - O dabar galėčiau miegoti kokią parą laiko.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Pir. 03 30, 2015 11:15 am
Ashley akys vis „rijo“ matytą vaizdą. Gražų paveikslą vis keitė kitas, kuris atrodė dar gražesnis nei praeitas. Pakėlus galvą į viršų ją pasitiko auksinių raštų perpildytos lubos, kurios kėlė dar didesnę nuostabą. Ash tikrai nesitikėjo būtent tokios staigmenos. Ji išvis nebuvo pripratusi prie tokios prabangos, tokio interjero. Turbūt vienintelis Luke ir buvo. Arba bent jau taip tik atrodė, nes jis pinigų turėjo, tad net apie kainą galvoti nereikėjo. Bet ir Ashley nesiskundė pinigų stygium. Iš šalies atrodė ji lyg ir neturinti jokio dolerio, bet iš tikrųjų ji tikrai jų turėjo, tik Luke neleisdavo jai dažniausiai nei mokėti. O išvis pamatęs jos piniginę, greitai ją paslėpdavo, sakydamas jog jis sumokės. Kartais tas jo rūpestingumas būdavo mielas, bet kartais erzindamas. Bet ji nesiskundė jam į akis. Bandė vis mėtyti užuomenas, ir panašiai. Tai vis lepteldavo, jog jaučiasi lyg mažas vaikas.
Beeinant ilgu koridoriumi ir vis besidairant, Ash net nesusiprato kaip refleksiškai sustojo prieš jauną, dvidešimties metų merginą. Ashley ją nužvelgė nuo galvos iki kojų. Jos figūrą puošė darbui skirtas kostiumėlis, kuris turbūt labiau nei užgožė, o pabrėžė jos apvalumus. Jai pasisveikinus, Ashley šyptelėjo ir pamojo ranka, lyg kokiai gerai draugei. Keistas žmogus ji yra. Neišgirdus jai savo pavardės, Ashley kiek susimėtė, bet turėjo pripažinti jog puikiai jai tiktų Luke pavardė. Net nesiginčytų ji dėl to. Gavus raktą, Ashley lipdama dar tarė vaikinui.- Turiu pripažinti, jog prie mano vardo, tavo pavardė puikiai tiktų.
Pasiekus pagaliau trečią aukštą, porelę iš abiejų pusių supo nuostabaus grožio interjeras. Ashley net nesiginčijo, jog šis viešbutis buvo prabangus. Gi pažiūrėjus į visas puses juos supo toks gražus ir nuostabus dekoras. Pasiekus reikiamas duris, ir Luke atrakinus jas, mergina įėjo po jo ir atsiduso. Reikia jai ramybės ir poilsio garantuotai, bet ji pažadėjo sau nepasiduoti. Atsisėdusi ant vienos iš dviejų sofučių, Ashley pažvelgė pro netoliese buvusį langą. Matėsi puikiai plaukiantys laivai, bei minios turistų, prie kurių tuojaus prisijungs ir pati Ash, tik nežinia ar su Luke, kadangi puikiai matėsi, jog šis išsiilgęs lovos.- Tai aš tau leisiu miegoti, o pati eisiu apžiūrėti miesto,- tai pasakiusi ji gražino žvilgsnį prie Luke ir šyptelėjo blankia šypsena.
Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Pir. 03 30, 2015 6:21 pm
Persivertęs ant nugaros vaikinas įsistebelijo į lubas. Jos irgi buvo puoštos, kaip ir viskas aplinkui. Po truputį įspūdingi papuošimai ir įmantrūs raštai jau nebestebino, nes jie buvo visur kur tik galėjai nukreipti savo žvilgsnį.
- Lyg tai tu pati nesi pavargusi,- jis kreipėsi į Ashley, bet žvilgsniu vis dar klaidžiojo lubų raštais, tuomet ištiesė rankas į viršų ir rankos mostų parodė merginai prieiti. - Bent dešimtį minučių, ar galima ramiai pagulėti? Šitas lova yra nežemiškai minkšta, o aš jau kaip ir beveik miegu,- jis nutilo. - Tik dešimt, gal penkiolika arba dvidešimt, bet šiaip gal ir trisdešimt minučių pamiegokim,- jis nusižiovavo ir pasisuko į merginos pusę, pasikišdamas vieną ranką po galvą. - Ką pasakysi? O po to galėsim paturistauti.
Už lango buvo girdėti monotoniškas žmonių murmėjimas ir jų žingsnių aidas, susigeriantis į mūrines namų sienas. Už lango saulė dar tik vos kilo link savo aukščiausio taško, tad diena dar nusimatė ilga ir saulėta.
- Be to, manau būtų labai nemandagu neišgerti šampano, jei jau duoda visa tai už dyką,- tačiau Luke jautėsi per daug tingus, kad pasijudintų nuo lovos iki stalelio su taurėmis ir šampanu, tad jis viduje vylėsi, kad gal Ashley tai padarys.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Pir. 03 30, 2015 6:42 pm
Ashley permetus akimis visą kambarį, ji ir vėl grįžo prie veiksmo kuris vyko už lango. Turbūt šį momentą vis dėl to jis labiau ją domino. Prie kanalo turėklo buvo pilna gėlių vazonų, kuriuose augo bijūnai ir visokios panašios gėlės. Ant kampų kabėdavo po vieną plastikinę vazą, o joje- raudona rožė. Taip, šis miestas priminė labiau nei turistų, bet įsimylėjėlių nuostabų kampelį. Vos ne kiekvienoje valtyje sėdėjo po porą, kurios maloniai šnekučiavosi apie kažkokias svarbias temas. Arba tiesiog apie Venecijos aplinką. Ir vėl Luke balsas privertė merginą sugrįžti į realybę ir ši atsidususi atsakė šiam.- Turbūt nustebsi, bet ne. Išvis, tu čia vienintelis visą naktį praleidai turbūt besidėdamas daiktus, o aš gi miegojau iki paskutinės minutės,- tai pasakiusi Ashley suprato, jog Luke jos nepaliks sėdėti ant kėdės.- Tu tik taip sakai. Bet jeigu tu labai nori miego, tai gerai- man tinka. Bet tu žinai, jog aš nemiegosiu. Verčiau atsigulusi ant lovos žaisiu su telefonu,- mergina atsistojusi jau norėjo priėjusi prie vaikino atsigulti, bet beldimas į duris jos kryptį pakeitė. Bežingsniuodama mergina dar Luke tarstelėjo.- tikiuosi nebus jokių staigmenų.
Atidarius duris, Ashley žvilgsnį pasitiko gan aukštas vaikinas kuris maloniai šypsojosi. Šalia jo stovėjo šiek tiek mažesnė mergina. Merginai pradėjus „tarškėti“ itališkai, Ashley bandė kažką suprasti, bet mintis tik viena atėjo. Teks pasikviesti didįjį italą vardu Luke. Bet Ashley iškart suprato, jog šis nesikels ir jai teks pačiai išsiaiškinti.
Po gerų penkių minučių, Ashley pagaliau išsiaiškino ko toji porelė norėjo, nes vaikinas supratęs, kad Ash negabi kitose kalbose, pradėjo kiek laužytai kalbėti angliškai. Jie atėjo pasakyti, kelintą valandą bus pusryčiai, pietūs ir vakarienė. Grįžusi į kambarį, mergina iškart su telefonu rankoje nuėjo atsigulti šalia Luke. Na, iš tiesų toji lova buvo minkšta.

Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Antr. 03 31, 2015 11:32 am
Vos merginai atsigulus šalia, Luke greitai rankomis apsivijo apie Ashley liemenį ir prisitraukė merginą arčiau savęs.
- Kas ten buvo?- sukuždėjo į kaklą merginai. - Girdėjau kažką murmėjo itališkai, tai spėsiu kažkas iš darbuotojų? Vėl dėl pavardės?- šmaikščiai paklausė. Luke padėjo savo galvą Ashley ant krūtinės ir pradėjo snausti, o po kelių akimirkų kambaryje retkarčiais pasigirsdavo tik vaikino knarkimas ir merginos mobiliojo telefono skleidžiami garsai.
Luke užmigęs pradėjo sapnuoti, vaizdai nebuvo aiškūs, greičiau kažkokios nuotrupos, prisiminimai to, kas buvo nutikę neseniai, tačiau vis dar buvo gyva atmintyje. Tas įvykis oro uoste, susitikimas su draugais, Nina. Visų vaizdų priekyje iškilo Ashley stovinti viešbučio vestibiulyje, kuri iš pažiūros atrodė kaip paprastai, tačiau vaikinui vos pradėjus eiti link jos, merginos vietoje atsirado ta šlykšti mergina, kuri vos nesugadino atostogų. Luke akimirkai sustojo, o mergina ėmė eiti, o po kelių žingsnių tiesiog bėgti link Luke. Šis bandė trauktis, tačiau jo kojos buvo tarsi prilipusios prie žemės, pabandžius vieną jų atkelti ši nejudėjo iš vietos, o mergina grėsmingai lėkė link Luke. Staiga išnyko tviskanti foje ir viską aptraukė neperrėgima juoduma. Iš vaikino gerklės išsiveržė begarsis pagalbos šauksmas tą akimirka, kai ši, lyg kokia hiena puolė ant bejėgiškai pabėgti bandančio vaikino.
Ramiai gulintis vaikinas mėšlungiškai sujudėjo, vos neišmušdamas telefono Ashley iš rankų, o po akimirkos jo akys plačiai atsimerkė ir išsiplėtę vyzdžiai pajutę saulės šviesą, skubiai susitraukė. Jis įkvėpė oro, lyg butų buvęs po vandeniu mažiausiai kelias minutes. Ištraukęs nutirpusią ranką iš po gulinčios Ashley, jis persibraukė suprakaitavusią kaktą. Buvo užsnūdęs tik kelioms akimirkoms, o tasai košmaras atrodė tęsėsi kelias valandas. Atsisukęs jis tarė:
- Žinai, užteks miegot, einam kur nors.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Antr. 03 31, 2015 12:03 pm
Luke apsivijus Ashley liemenį savomis rankomis ir prisitraukus arčiau, ši šyptelėjo ir įsipatogino, kadangi jeigu nebūtų taip padariusi, tuoj inkštų, jog skauda nugarą.- Buvo mergina ir vaikinas,- Ashley sukrizeno, kadangi Luke šnibždesys kuteno josios kaklą.- Na, turbūt, kad ten darbuotojai, ir tikrai ne dėl pavardžių. Atėjo pranešti kada bus pietūs, pusryčiai, vakarienė ir panašiai. Dar pridūrė, jog tikisi mūsų ten sulaukti,- pasakiusi mergina dar prisiminė kaip buvo nemalonu jiems, kadangi Ashley tikrai nemokėjo italų, nebent tas banalias frazes. Padėjus Luke savo galvą, ant merginos krūtinės, ši atsiduso išleisdama visą susikaupusį orą. Suprato ši, jog nieko nebus ir teks jai pradėti kokį žaidimą žaisti ar tiesiog paprastai naršyti internete, per telefoną. Pasiėmus jį, kambaryje buvo visiška tyla ir tai kėlė šiurpą, bet netrukus pasklido retkarčiais girdimas Luke knarkimas, kas privertė Ashley nusišypsoti.
Ashley sumąstė tiesiog pažaisti žaidimą, bet atrodė einant minutėms jis nuobodėjo ir liko tik viena išeitis- naršyti internete. Mergina nuėjo į galeriją nuotraukų savo telefone, peržvelgė visas buvusias foto, bet vienas dalykas jai vis trukdė. Luke gan dažnai krūpteldavo bemiegant ir vis tuo pačiu Ashley krūptelėdavo, kadangi išgąsdindavo tai ją. Bet netrukus, bežiūrint toliau nuotraukas, Luke taip staigiai sujudėjo, jog vos telefonas nenuskrido metru nuo merginos. Aišku, ji norėjo jau sakyti Luke, jog geriau jis nemiegotų, bet turbūt pats tai suprato.- Tau tikrai užteks. Ką tu naktį darysi, kai reikės daugiau negu dvidešimt minučių miegoti?- paklaususi Ashley atsistojo ir vėl pažiūrėjo pro langą. Žmonių buvo žymiai apmažėję, nors diena tik prasidėjo.- Kur eisime?- mergina atsisuko į vaikiną kuris dar vis buvo ant lovos, ir stebėjo šio judesius.
Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Pen. 04 03, 2015 6:08 pm
Gal kiek ir perdėtai sureagavo vaikinas į vagystę, tačiau suirzusi ir pikta išraiška nuo jo veido nedingo iki kol jis atsidūrė viešbučio foje. Visą kelią giliai šnopuodamas jis kone atlėkė nuo tilto ir nė karto nežvilgterėjo atgal ar Ashley eina kartu. Tarytum visas pasaulis dabar sukosi apie tą nelemtą, juodą piniginę. Peršokdamas po kelias pakopas jis nusigavo iki kambario, kuriame buvo apsistojęs, atrakinęs duris greitai įsiveržė vidun, iš šalies atrodė, lyg ne piniginė buvo pavogta, o šitas kambarys dega. Pripuolęs prie lagaminų, savąjį išrausė dar labiau, nei prieš tai, kai ieškojo drabužių eiti į miestą. Tai turėjo būti atostogos, o ne sumautas nervų gadinimas, pamanė Luke vartydamas apšiurusią knygelę, kurioje turėto būti jo banko telefono numeris. Kelis kartus pervertęs nuo pradžių iki galo pagaliau atrado numerį, šalia kitų numerių ir šiaip neaiškių pabraižymų. Išsitraukęs iš kitos kišenės, kurios tikriausiai kišenvagis nespėjo apžiūrėti, mobilųjį, tik iš trečio karto pavyko jį atrakinti, nes kažkodėl per visus šiuos nuotykius, vaikinas sugebėjo vietomis sumaišyti keturių skaitmenų kodą. Jam pasisekė, kad po penkto ilgo pyptelėjimo pagaliau atsiliepė vyriškis, kai jis viską dalykiškai išdėstęs pasisveikino, Luke greitai puolė aiškinti, kas atsitiko. Jam buvo atsakyta, kad kortelės bus užblokuotos, o apie bet kokį kesinimąsi pasinaudoti jos pinigais, bus nedelsiant pranešta. Baigęs pokalbį Luke taip ir liko sėdėti ant žemės, nugara atsirėmus į lovos kraštą. Telefoną jis numetė ant drabužių kalno šalia savo kojų ir giliai atsiduso, užsidengdamas rankomis veidą. Kuo toliau tuo vis labiau atrodė, kad nereikėjo net kojos kelti iš namų, jis prisiminė tą įvykį oro uoste ir pagalvojo, kad jau tada buvo ženklas, kad čia geruoju niekas nesibaigs. Luke gal labai ir nepergyventų dėl tų pavogtų kelių tūkstančių, tačiau jų juk reikėjo lėktuvo bilietams atgal ir likusiai sumai už viešbutį. Ashley net nenutuokė, kad tik pabaigoje atostogų vaikinas viską planavo apmokėti. Luke suabejojo ar ji su savimi tiek turėjo, kad užteks viskam, o jo banko sąskaita bus atblokuota tik kai jis grįš į JAV ir pats asmeniškai pasirodys banke. Dabar jis tik mąstė, kaip čia viską gražiau paaiškinus merginai. Ir dar sau pasižadėjo visuomet sumokėti už viską iš anksto, o ne pabaigoje.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Pen. 04 03, 2015 6:56 pm
Ashley kažkodėl visiškai neskubėjo. Gal ir norėjo vytis Luke, bet atrodė tam jėgų trūko. Kiekviena minutė jam buvo svarbi, o šiai ji liko tik minute, kaip ir visos buvusios ir tik būsiančios. Bet iš tikrųjų, kad ir kaip ši elgėsi išorėje- viduje buvo visiškas sumišimas. Kur Luke, kas atsitiko ar panašūs klausimai lindo į galvą. Dar atrodo prieš minutę šie tiesiog vaikščiojo gatvėmis ir stovėjo prie gražiausio tilto Ashley, o dabar jie atsiskyrę, nors turbūt Luke jau seniausiai viešbutyje kur Ashley klaidžioja gatvėmis vildamasi rasti tikrąjį kelią į jį. Bet atrodo kuo daugiau ji ėjo, tuo labiau ėmė nervas ir tiesiog norėjosi atsisėdus ramiai apmąstyti visus kelius, takelius ir panašiai, kadangi jų čia, Venecijoje buvo milijonai. Lyg kokiam skruzdėlyne. Priėjusi prie suoliuko ji atsisėdo ir viską ramiai apmąstė, o prisiminusi būtent reikalingą kelią į viešbutį, nuskubėjo link jo. Pagaliau radusi prikimštą žmonių gatvę, ji pasuko link didžiausio turbūt čia esančio pastato, kuris ir reiškė viešbutį. Įėjusi vidun ji atsiduso. Gan ilgai užtruko, kadangi ant suoliuko ji tikrai daugiau negu penkias minutes praleido. Ne juokai yra pasiklysti tokiame mieste, prikimštame visokių rasių žmonių. Tik ir norėjosi iš pykčio užsidegti kokią cigaretę ir užsirūkius nusiraminti. Bet ne. Ashley viso šito atsisakė kai pradėjo draugauti su Luke, bet aišku nevisiškai. Kartais kai jai prasideda nostalgija arba kokios blogos naujienos aplanko- vos ne kiekvieną minutę ši su cigarete tarp pirštų. Taip, jos numalšindavo skausmą, blogas mintis ir panašiai. Gal todėl ši mergina taip dažnai negalvodavo apie savižudybes vos tik kam nors kažką pasakius.
Priėjusi prie kambario, Ashley nužvelgė duris ir dar šiek tiek pastovėjo prie jų. Apmąstė ką sakys vaikinui, bet supratusi jog šis nebus nuotaikoje kažką išvis sakyti, po tokių dalykų, ji tiesiog įėjus nusiavė sportbačius ir priėjusi prie lovos, patogiai atsisėdo užsikeldama kojas, bei laukdama Luke kažką pasakant, nors nebuvo jokios vilties jog jis išvis kokį garsą išleis.

Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Pir. 04 06, 2015 9:47 pm
Luke net nepastebėjo kaip Ashley grįžo atgal į kambarį, jis tik atsikvošėjo tada, kai ši sujudinusi lovą ant jos atsisėdo. Jis neatsigręžė į jos pusę, o toliau žvelgė tiesiai, nesutelkdamas savo žvilgsnio į jokį konkretų objektą, o tuo pačiu įtemptai sukdamas smegenis, nuo ko pradėti pokalbį. Rėžti viską kaip yra, tiesiai šviesiai ar užuolankomis, kaip jis ir mėgdavo. Kalbos apie nieką tikdavo džiugioms ir pakilioms progoms, o ne tokių blogų naujienų skelbimui. Atsidusęs jis lėtai ėmė keltis nuo žemės, juk sėdėjimas vienoje vietoje vistiek nebūtų niekuo nepagelbėjęs, o tokiu atveju merginos kantrybės buvo nevalia bandyti, nes kitaip su ja bus dar sunkiau susikalbėti. Atsisukęs į Ashley, Luke dar ilgą laiką į ją žiūrėjo ir nieko nesakė. Pirmas kelias minutes, ji irgi lyg žaisdama tą patį žaidimą, stebėjo Luke, o vėliau tiesiog nuo jo nusisuko.
- Yra bėdų,- trumpai tarė Luke. Jo žvilgsnis pradėjo klaidžioti po visą kambarį. Kažkodėl dabar jo jau nebežavėjo įmantrūs papuošimai, greičiau tik erzino, įkyriai primindami, kad už visą tai reikės kažkaip susimokėti. - Mano sąskaitos užblokuotos, tai pati supranti, kad negaliu pasinaudoti ar išsiimti grynųjų, o su šita kelione... Matai aš šiek tiek kitaip planavau susimokėti...- vaikinas pajuto kaip jis eilinį kartą pradėjo viską sukti į vatą, nepasakydamas esmės. Jis nutilo, o tada tiesiog rėžė tai, ką turėjo pasakyti iš karto. - Tau teks sumokėti už viešbutį ir bilietus atgal į Ameriką,- išrėžęs tiesą jis pasiruošė Ashley atsakymui, kad ir koks jis bus. Šiaip ji turėjo pilną teisę ant jo širsti, nes visų pirma šita išvyka suvalgė daugiau nervų, nei įprastos kelionės, antra Luke labai kvailai pasielgė nesumokėdamas už viską laiku. Jis morališkai pasirengė netgi, jei mergina susinervinusi ką nors sugalvos jam paleisti į galvą, jis to nusipelnė.
Ashley Frangipane
Ashley Frangipane
Prirašiau : 120
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-05
Antroji pusė : you kissed me like my lips were air and you couldn’t breath. the second you touch my skin a fire erupts inside me. luke, you are my high and I hope to never be sober again
Antr. 04 07, 2015 11:51 am
Ashley atsisėdus ant lovos ji peržvelgė visą kambarį dabar nuodugniai, kadangi nebeturėjo ką ir daugiau veikti. Sienas puošė lyg ir dekupažas, lyg ir kažkas senoviško, bet tai šimtu procentų vertė Ashley susimąstyti kiek darbo įdėta, jog kiekvienas būtų patenkintas matomu vaizdu. Gi būna ir išrankių žmonių, kurie vos tik gavę kambario raktą nueina jį apžiūrėti ir pamatę vaizdą, kuris jų netenkino, grįžta ir paprašo kito kambario. Tokie žmonės erzino ir jie buvo dažniausiai aptekę pinigų, kas vertė vemti.
Einant laikui Luke balso vis nesigirdėjo, kas erzino, kadangi ji norėjo žinoti kas vyksta, bet atrodo buvo sunku paklausti ar išvis kokį garsą išleisti. Pagavus Luke žvilgsnį žvelgiant į Ashley, ši taip pat į jį pradėjo žiūrėti, kas buvo labai nuostabu, kaip šie kartais vien tik tyloj žiūrėdavo į akis, tik šis momentas neteikė jokio smagumo, tad mergina ir vėl nusuko žvilgsnį į lango pusę.- Matosi, jog jų yra,- pasakiusi ji vėl gražino žvilgsnį prie Luke. Jo žvilgsnis klaidžiojo per visą kambarį, lyg ieškojo vietos kur galima būtų užsikabinti bet nerado ir visa tai reiškė tik vieną- kažkas atsitiko gėdingo, neapmąstyto ir panašiai. Išgirdusi Luke kažkokį pasiteisinimą arba kažką bent panašaus į tai, Ashley atsistojo ir priėjusi prie šio ji šyptelėjo. Jų ūgių skirtumas buvo toks didelis, kad ši atrodė prie jo tokia maža, o šis lyg koks milžinas, bet tai buvo iš vienos pusės miela. Davusi Luke sprigtą į kaktą ji pagaliau tarė.- Ar aš tau nesakiusi vieno dalyko? Jei nenori kažko sugadinti, susimokėk už viską iš karto. Tai tik įrodo jog tu manęs nesiklausai,- Ashley nesitikėjo jog dar viskas tęsis, bet kažkur giliai tikėjosi jog dar tai buvo ne pabaiga. Pamasažavusi smilkinius, lyg rodydama kaip jai nepatiko visa šita situacija, ji nuėjo prie didelio veidrodžio ir pradėjo žvelgti į savo atvaizdą.- Gerai. Aš sumokėsiu už viską,- tai pasakiusi ji vėl peržvelgė savo figūrą, bei plaukus, kurie šiuo metu buvo mėlynos spalvos, kas vertė ją šyptelėti. Dažnai draugai ją vadino undinėle. Laukdama vaikino atsakymo ji atsisuko į jį ir sunėrusi rankas ant klubų žvelgė į jo veidą, lyg laukdama kažkokio ženklo.
Luke Hemmings
Luke Hemmings
Prirašiau : 123
Aš čia gyvuoju nuo : 2015-03-07
Antroji pusė : You're as precious as diamonds. You fill my heart with songs. I feel warm in your arms. I know for sure you're my soul-mate. There can be no one else but you - Ashley
Pen. 04 10, 2015 10:15 pm
Vaikinas akimirkai nutilo, nežinodamas kaip tinkamai sureaguoti. Jis tikriausiai tikėjosi kiek kitokios Ashley reakcijos. Luke jau buvo pasiruošęs priimti merginos nepasitenkinimo kupiną moralą ar net keiksmų pliūpsnį. Bent jau jis taip būtų sureagavęs, jei jam kažkas imtų ir pasakytų, kad jis turi už kažką dabar pat susimokėti. Jis visiškai nesitikėjo, kad mergina taip lengvai be jokio pasipriešinimo, sutiks tai padaryti. Jis tik abejojo ar jos nuomonė bus lygiai tokia pati, kai ji išvys sąskaitą juodu ant balto užrašytą, va tuomet gal ji ir sureaguos, taip kaip jis tikėjosi ją pratrūkstant dabar.
- Ačiū,- tyliai tarė vaikinas. Jis priėjo ir stipriai apkabino Ashley, po to dar stipriau įsisiurbdamas jai į lūpas. - Nepyk, kad vis taip ar anaip sugadinu atostogas,- jis pusę lūpų šyptelėjo, tada paleidęs Ashley iš savo glėbio nuslink prie sujauktos lovos ir kaip ir pirmą kartą griuvo į ją, nes tiek fiziškai tiek morališkai jautėsi išsunktas ir norėjo užmigti mažiausiai savaitei laiko. Per daug problemų užgriuvo, kai jų iš viso turėjo nebūti. - Toks įspūdis, kad geriau grįžti namo, nei čia dar ilgiau vargti,- sumurmėjo į lovos užtiesalą, bet pakankamai garsiai, kad išgirstų ir Ashley.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: