:: 

Basket

 :: 

Basket

In/out
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Pen. 08 01, 2014 9:28 am
- nežinau, - pasako ir linktelėjus pažvelgia į Ianą. - namo, - šypteli menka šypsena
Ian Somerhalder
Ian Somerhalder
Prirašiau : 1081
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-13
Pen. 08 01, 2014 9:30 am
Suspaudžia lūpas kiek piktokai, nu gi narkotikų poveikis baigės visiškai, tai jis dabar piktas baisiai. Aišku neturėdamas kitos išeities jis nuėjo namo su Nina
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Pen. 08 01, 2014 9:31 am
Nueina
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 08 02, 2014 10:52 am
atkeliauja čia atsivesdamas su savimi ir Margot. Visą kelią aišku dairosi toks visas susinervinęs, mat praeinantys žmonės ne tik žiūri į jį kaip į nenormalų, bet dar ir pažvengt progos nepraleidžia, ar kokiu gėjum išvadint. galiausiai atsidūręs čia, šis paleidžia Margot ranką ir piktai pažvelgia į ją.-sėkmės. aš palauksiu čia,-palinkčioja, gi tikrai neis toks į nuovadą, o tuomet nuvaro už kažkokio medžio ir stovi pasislėpęs.
Atiduodama 16
avatar
Prirašiau : 163
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-28
Antr. 08 05, 2014 8:01 pm
Atėjusi čia su Chace, mergina įsakmiai linktelėjo galva supratusi ką jai reikia daryti. Nors ne ką jau ir orientavosi.. Tiesiog žinojo, kad reikia nugvelbti antrankius ir tiek. Išgirdusi, kad jis kažką sako priglaudžia savo pirštą vaikinui prie lūpų. -Jei kas, būk pasiruošęs,- tyliai sušnabžda.Gi nenori, kad kas nors išgirstų. Sukaupusi visas jėgas įžengia į vidų.
Atiduodama 16
avatar
Prirašiau : 163
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-07-28
Antr. 08 05, 2014 8:26 pm
Tokiu greičiu, kokiu dar gyvenime nėra bėgusi, Leighton galop išėjo iš nuovados bei prilėkė prie medžio, kur Chace ir stovėjo. Su didžiulė jėga parvertusi jį į tankius krūmus, mergina nukrito paskui ir gan stipriai užgulė jį, atsidūrusi viršuje. Leigh vis dar bandė atgauti kvapą, tad giliai alsuodama tiesiai į vaikino veidą užmerkė akis. Ji dar dėl viso pikto nestipriai pliaukštelėjo Chace per skruostą, kad šis nesugalvotų ko nors leptelti. Tuomet kiemelyje pasirodė ir pareigūnai. Vyriausiasis, iš kurio tamsiaplaukė ir nugvelbė ginklą bei antrankius, apsidairęs, kad merginos nėra rengėsi grįžti atgal į nuovadą, tačiau pastebėjęs, kad iš jo buvo pavogti keli 'daikčiukai' velniškai susinervino.
-apieškokite visas apylinkes, vagis negalėjo toli nubėgti,-skardžiai taręs pareigūnas dingo tamsumoje, leisdamas Leighton kiek atsikvėpti. Niekas jos nejaudino labiau.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 22
Pereiti prie : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: