:: 

Basket

 :: 

Basket

Suoliukai
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Pen. 07 04, 2014 9:43 am
..
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Pen. 08 01, 2014 5:54 pm
Atkeliauja čia visa tokia susinervinus ir su tokia didele taše rankoj, nes jau yra pasiruošus bėgt iš šito miesto, kadangi suprato, jog visas jos melas dabar atsisuks prieš ją pačią, o sėst į kalėjimą tikrai nenorėjo. Kadangi jos traukinys dar nepasirodė, šioji atkeliavo prie suoliukų ir atsisėdusi ant vieno iš jų, pasidėjo tašę šalia savęs bei užsidengė rankutėmis veidą.
Svečias
Anonymous
Pen. 08 01, 2014 6:11 pm
nežinia kodėl čia atėjo ir Paulas. gal norėjo nuvaryt į kokį kitą miestą pasiaust ir vėl grįšt čia, tai jau ruošėsi eit pirkt bilietą bet tada pamatė Nayą. priėjęs prie jos žiūri toks maždaug wtf. - Naya? - klausiamai kilsteli antakius, nes galvoja kad gal čia kažką maišo kai su jo protu
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Pen. 08 01, 2014 6:16 pm
Tokia sėdi vis dar rankutėmis veidą užsidengus, kai staiga išgirsta savo vardą. Jau persigąsta nes pagalvoja, kad prigavo gal ją čia koks policininkas, bet kai lėtai patraukia rankas ir pamato Paulą, net atsidūsta, kadangi ramiau pasijaučia. -Ką?-kilsteli antakius taip gana piktokai atsakydama, vis gi dabar jautėsi gana prastokai, tai ir nuotaikos nebuvo
Svečias
Anonymous
Pen. 08 01, 2014 6:22 pm
išgirdęs jos atsakymą, vaikinaas atsisėda prie Nayos. - kas gi yra?- kilsteli antakius pažvelgdamas į ją, nes vis gi nežino kas per xujne jos gyvenime vyksta, tai galvoja ko čia ji be nuotaikos ir ko ji čia piktai kalba su juo.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Pen. 08 01, 2014 6:25 pm
-Nieko,-taip atsainiai pagūžčiojus pečiais atsako jam, o tuomet tik apsidairo tokia visiškai nebeturėdama jam ką pasakyt, gi tikrai jam nepasakos kad pasidulkino su kažkokiu vaikinu o dabar viskas baiginėjasi policija, plius ji žino puikiai, kad patinka Paaului, tad.. viskas būtų too much awkward.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Pir. 08 04, 2014 7:56 pm
Atsidūsta. -Turiu eit,-tepasako ir išeina.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: