:: 

Skardis

Pievelė
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Sk. 03 01, 2015 5:00 pm
..
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:00 pm
Kadangi Emmy buvo viskas kažkaip pabodę ir mergina norėjo pailsėt nuo to miesto šurmulio, tai neskubėdama sau atkeliavo į šitą vietelę. Aišku, prie pat skardžio krašto ji tikrai neidavo ir nerizikuodavo mergaitė nukrist, bet dažnokai ateidavo čionais ir atsisėsdavo ant pievelės, mat ši vieta buvo tikrai atoki nuo miesto ir dažniausiai čia pravažiuodavo tik keletas mašinų, o žmonės aplamai beveik nevaikščiodavo. Na, retai ir nebent tokie čiudni kaip Emmy, kad ne į parkus kokius eina ar prie ežerų gamta pasigrožėt, o bando pabėgt nuo visų prie skardžio ant kažkokios pievikės čia sėdėdami. Bet Emmy čia patikdavo, nes buvo ramu ir tai svarbiausia. Atkeliavusi mergina atsisėda ant pievos, ištiesia kojas ir pasirėmusi rankomis į žolę užverčia galvą į viršų bei užsimerkus mąsto.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:09 pm
Taip, kaip keista, bet Chrisui pabodo visokie narkotikai, žolytė, cigaretės, alkoholis, merginos ir tūsai.. jis tiesiog norėjo pabūti vienas, nieko netrukdomas, pagalvoti kaip pasikeitė jo gyvenimas, koks jis buvo seniau ir koks dabar.. iš esmės, viskas labai pasikeitė. jo charakteris - jis pabjaurėjąs, bejausmis asilas. išvaizda - išgražėjęs, merginų numylėtinis. pasikeitė jo aplinka, būnamos vietos. bet šiandien jis visa tai pakeitė ir atėjo čia išsižliumbt, prisimint seną gyvenimą.. jo draugai tikriausiai nustebs, kai sužinos kad jis vieną vienintelį vakarą praleido ne kokiame nors bare, o gamtoje.. vienas. atkeliavęs čionais, vaikinas pamatė merginą. jau norėjo apsisukt ir eit kur nors kitur, bet jam tiesiog smegenys neleido. jis turėjo sužinoti, kas ta mergina, nes ji jam atrodė ne svetima, labai gerai pažįstama persona..  priėjęs prie pat jos, jis pamatė merginą, dėl kurios jis pasikeitė.. į blogąją pusę. vaikinas atsisėdo tyliai prie jos, nusiėmė nuo saulės akinius ir pažiūrėjo į  Emmy. - sveikutė, - šyptelėjo pusę šypsenos ir užsidėjęs akinius žiūrėjo į merginą. net nesivargino jos kažko klausinėt, jam tiesiog buvo įdomu kaip ji reaguos, gal vapšie, pabėgs nuo jo, o gal apkabins išbučios ir jam nebereikės kalbėt.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:15 pm
Toliau sėdėjo ant tos pievutės ir mėgavosi saulės spinduliukais kurie švietė jai į veidą, kai staiga išgirdo puikiai pažįstamą, bei be galo senai girdėtą balsą. Visa pasimetusi Emmy kurį laiką toliau sėdėjo tokioje pat padėtyje ir užsimerkusi, nes pamanė, jog galbūt tiesiog jai girdisi jau čia ir vaidenasi tas Chrisas iš to viso ilgesio ir panašiai, tačiau vis gi nusprendė surizikuot ir apsižvalgyt, tad atsimerkė ir pasukusi galvą į šoną šiek tiek, išvydo tą žmogų, dėl kurio iškart visas kūnas aptirpo ir iškart širdis pradėjo plakt smarkiau. Emmy jau buvo įsitikinusi, kad užmiršo jį ir pamanė, jog visa šita jos kūno reakcija yra tokia tik todėl, nes labai senai matė Woodą ir aplamai niekada nebesitikėjo jo pamatyti daugiau, tačiau štai tokioje netikėtoje padėtyje ėmė ir susitiko. -L..labas..-sumikčiojo vis dar pasimetusi, bet kadangi jis atrodė atsipalaidavęs toks visas, tai ir Rossum susiėmė bei ėmė atrodyti daug tvirtesnė bei beveik nebenustebusi. -Kaip sekasi?-lyg niekur nieko paklausė ir išspaudė dirbtinę šypsenėlę.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:22 pm
wow. Chrisas tikrai labai seniai ją matė ir buvo pasiilgęs jos to gražaus veidelio, ausiai mielo balselio, tų jų visų nesąmonių... bet kadangi Chrisas yra labai didelis asilas, tai jis nė trupučiuką neparodys jai, kaip pasiilgo jos kompanijos ir elgsis kaip su drauge. tiesiog drauge. Emmy buvo labai pasikeitus.. jos išvaizda kerinti, atrodė labiau suaugus.. juk jis Wood'ų berniukas ją matė dar vaiką, o dabar ji jau suaugusi moteris, prisižiūrinti save, tikriausiai turinti darbą, gyvenimą. jam netgi buvo keistą matyt tokią Emmy, tokią suaugusią, pasikeitusią. bet juk gyvenimas eina toliau, visi keičiamės. tas pats buvo su Chrisu, jis, kaip gaila, pasikeitė. - man? man nuostabiai.. - išsišiepia iki ausų. juk dabar jis turi daug "draugų", su kuriais gali išgert, parūkyt ir jam to užtenka. jam tai atrodo nuostabu. - o tu matau pasikeitus.. tikriausiai jau turi kokį berniuką, nu gal jau ir vyrą kokį nors.. - nusijuokia. juk būtų normalu, gi ne aštuoniolika ir ne devyniolika, tai būtų normalu jai turėti vyrą.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:31 pm
Emmy stengėsi kuo nepastebimiau nužiūrinėti Chrisą, tačiau jai nelabai gavosi. Pernelyg dėl to nepergyvenusi tiesiog toliau nužiūrinėjo jį nuo pat galvos ligi kojų pirštų bandydama įžvelgti kiekvieną jo pasikeitimą per visus šiuos metus. Juk jie matėsi paskutinį kartą kai Emmy buvo šešiolika, o štai dabar jai dvidešimt aštuoneri.. praėjo dvylika metų, o kažkas merginos krūtinėje vis dar nerimsta. Nors Rossum ir buvo įsitikinusi, jog Chrisas jai neberūpi, viduje rodos kažkas tiesiog rėkė, jog ji pati sau meluoja. Bet ji toliau įtikinėjo save, kad tai jau praeitis, todėl daug ramiau nusiteikusi, mergina tiesig nusišypsojo išgirdusi Chriso atsakymą ir linktelėjo galva. -Na ir tu kiek matau pakankamai pasikeitęs..-sukikena, o išgirdusi jo žodžius trumpam nutyla, bet greitai palinkčioja. -Taip, turiu vaikiną, tačiau vis dar nesiperša.. kaip tau su panelėm?-kadangi Rossum buvo beveik įsitikinus, jog Woodas jau turi merginą ir jeigu ji pasakys, jog vis dar yra vieniša atrodys kaip visiška idiotė, nusprendė pameluot, net nemanydama, jog Chrisas išsiaiškins kad ji jam knisa protą. Juk kažin ar atrodė jog ji turi dėl ko meluoti.. bet pasirodo turėjo.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 8:43 pm
išgirdęs, kad mergina turi vaikiną, jis pažiūrėjo į ją su nuostaba veide. - nu keista.. galvojau, kad aš čia vienas toks tave imčiau tokią.. bet tikriausiai jam labai nepasisekė, nes tu gamint nelabai moki.. - nusijuokė. oj, primeta kad laabai moka prikolint ir kad tipo nepamiršo jų senų bairių. bet tikriausiai jie jau nebe tokie ir juokingi, kaip buvo seniau.. mokyklos laikuose. - man? hm.. - nusijuokia. - žinai, turėjau net ir ne vieną panelę, kelias..dešimt, bet supratau, kad vis gi geriau būt vienam. tada aš būnu laisvas, niekas man nenurodinėja ką ir kaip daryt, kur eit, kur neit, ką valgyt ko ne.. na, supranti apie ką aš.. juk merginos visuomet nori kontroliuoti savo vaikinus, nesuprasdamos, kad jie nori laisvės, - nusijuokia. kažkaip jam širdis drebėjo, kai tuomet, kai pirmą kartą susipažino su ja, kai eidavo į pačius pirmus susitikimus.. bet tikriausiai ne taip stipriai drebėjo jo širdelė, kaip anuomet, gi buvo drovus bernioks, o dabar kartais net per drąsus būna tas Chrisas.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 9:05 pm
-Kaip šmaikštu..-pakraipo galvelę į šonus ir pavarto akutes, bet deja nesusitvardo ir vis tiek jos veide pasirodo šypsena. Tikrai buvo visai gera prisiminus tuos jų visus bajeriukus kurių niekas aplink nesuprasdavo ir tuos ale pykčius kaip kokių kvailelių, kai tyčiodavosi ir visaip stumdavo vienas ant kito. Bet juk tada dar paaugliai buvo, o dabar tiek daug rodos metų prabėgo ir štai jie vėl čia sėdi ir bando prikolint taip kaip kadaise. Ech, iš vienos pusės tai buvo graudu ir norėjosi verkti prisiminus visa tai, tačiau iš kitos pusės visa ši situacija net gi gana juokinga atrodė. -Moku aš gamint gi, nemeluok tu čia. Kad kadaise vos nesudeginau tavo virtuvės bekepdama blynus, nereiškia, kad per tiek metų nepatobulėjau gaminime..-primerkus akute pasako ir susineria rankutes po papais bei tokiu smerkiančiu žvilgsniu nužvelgia Chrisiuką. -Oho.. rodos laiko veltui neleidai.. o nemanai, kad jau būtų tau pats metas surimtėt ir pradėt kažkokius naujus, tvirtus santykius? Juk jau esi nebe jaunuolis, vis tiek reikėtų pamažu šeimą kurtis ir panašiai.. na, tik sakau,-pagūžčioja pečiais taip abejingai ale, nors jai tikrai buvo įdomu kodėl jis nebando jau pamažu kurtis sau ateities.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 9:16 pm
- žinojau, kad aš šmaikštuolis, - nusijuokė.- aš tikiu kad tu patobulėjai ne gaminime.. nors ne, manau tu niekur nepatobulėjai, - suraukia nosytę ir nusijuokia. niekada tikriausiai gyvenime jis nepamirš, kai ji gamino jam blynus, o paskui užsisakė picą ir laimingai valgė. o virtuvė? virtuvė vos nesudegė. beveik reikėjo kviest ugniagesius, bet paskui kažkaip viskas susitvarkė ir Chrisas liko su virtuve. - hm.. kažkaip, dar nelabai norisi.. juk linksma, kai kiekvieną dieną su draugais gali išlėkt į klubą, išsitaškyt. o jei turėčiau merginą, pradėčiau šeimą kurt, tai tikrai taip negalėčiau.. būčiau įkalintas tarp keturių sienų, turėčiau rūpintis mergina, paskui šeima.. o tam aš dar tikrai nepasiruošęs, ne kiek fiziškai, o morališkai.. man dar nereikia. o pati ko nekuri šeimos? ar su tuo vaikinu, kurį turi, kurt šeimą ruošies? - kilsteli antakius. - ir bėje, kas jis per vienas? gal koks mano klasiokas buvęs,ar šiaip koks tipas iš mokyklos? o gal koks niga niga? - kilsteli antakius ir nusijuokia. nu jei jau Emmy susidėtų su juodaodžiu, tai jis labai ja didžiuotųsi, nes jei ją net kitataučiai kabintų nu tai maladec būtų. bet nee, Chriso manymu jos nieks neimtų. jis tikis, kad tas jos vaikinas kažkoks atsibaudėlis, kad jei ką galėtų nukabint Emmy, jei susiruoštų jai atskleist, kad vis dar jos nepamiršo.. per tuos dvylika ar kiek ten metų, vis dar jaučia kažką.. bet tikrai dar ne greitu metu tą pasakyt ruošias Chrisas. dar nėra tikras, ar tai tik maža maža simpatija, ar tiesiog seni jausmai vėl sukilo.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 9:24 pm
-Kažkaip žinok visiškai ne..-papurto galvą tokiu labai rimtu žvilgsniuku į jį žiūrėdama, specialiai va jam paprieštaraut gi turi Emmy, kaip ir senais gerais laikais, retai būdavo, kad Rossum pritardavo Chrisui net jeigu jis ir visiškai teisus būdavo, nes mėgdavo mergina prisikabint prie jo ir pasiginčyt net jeigu jos argumentai visiškai nelogiški būdavo. -Patobulėjau šiaip tai.. net darbą labai gerą susiradau, o tu čia va sėdi ir bambą graužia iš pavydo, ane?-nepatenkinta nužvelgia jį, bet greit ir vėl merginos veide šypsena atsiranda. Kažkaip net ir po tiek metų, Emmy neišeidavo nei minutei būt piktai ištikrųjų ant Chriso, na nebent ant prikolo tai ji ankščiau galėdavo, kad ir mėnesiais pykt, bet iš tiesų tai atsileisdavo po minutės jau. -Tai aš tikiu, kad linksma ir čia tavo pasirinkimas, tiesiog pamaniau, jog gal jau tau metas susiimt ir, kad per tiek metų išsilakstei pagaliau.. bet jeigu ne, vadinasi ne. Tik nepamiršk manęs į savo vestuves pakviest kai kokių penkiasdešimties metų būsi,-nusišypso šiek tiek iš jo pasišaipydama, bet kitaip gi mergaitė negalėjo, kaip Woodas su ja, taip pačiai ir ji su juo bendravo, o ir šiaip visai linksma buvo gi taip paerzint jį. Nors gal iš esmės čia ir tiesa buvo, gi jeigu jis dabar net negalvoja dar apie rimtus santykius, tai kol sutiks tą ale vienintelę, padraugaus, susižadės, susituoks, susilauks vaikų ir sukurs gražią šeimą, tai praeis čia daug daug metų dar.. bent jau pagal Emmy apskaičiavimus. -Oi aš dar su juo apie tai nekalbu, mes draugaujam tik kokius devynis mėnesiukus, tai dar ankstoka gal šiek tiek. Nors nujaučiu, kad piršis jis tuoj. Tik dar nežinau, ar sutiksiu..-visiškai negalvodama tiesiog melavo toliau kaip išsijuosus, bet gi jeigu prireiks pasakys tam Chrisui tiesą. Nors abejojo, kad kol kas to prireiks. -Nepažįsti tu jo, aš ir pati jo net nebuvau mačius ankščiau niekada, taip, kad..-pagūžčioja pečiais ir nusišypso mintyse kurdama jau kaip tas jos vaikinas netikras ale galėtų atrodyt. -Na, jis aukštas, su šviesiomis garbanomis ir mėlynomis akytėmis.. žodžiu, gražus berniukas, kažkada supažindinsiu gal jeigu gėdos labai nepridarysi..-sukikena nužvelgdama Woodą, aišku ji čia juokavo, net jeigu iš tiesų turėtų vaikiną mielai supažindintų tuos du.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 10:01 pm
- tai reiškia, kad tu visiškai nesupranti mano prikolų! arba jau į senatvę pradėjo viskas nejuokinga atrodyti, - suraukia antakius ir nusijuokia. oj mėgsta Chrisas pasakyti kandžių žodelių Emmei, net nebijodamas, kad ji užpyks, gi žino, kad ji ilgai nemoka pykt, o juolab ant Chriso. visiškai priešingai nei jis. - tu ? patobulėjai? geri prikolai, - nusijuokia. - patobulėjo nebent tavo prikolnumas, nu nes tokių prikų tu dar nešaudydavai, - nusijuokia. rimtai, jam tai pasirodė labai juokingai ir dabar žvengia kaip koks psichas. nors, gi jis psichas, bet nesvarbu dabar. - į vestuves? oh noo girl, jei ir kviesčiau kažką į vestuves, tai tik tavo motiną, - išsišiepia iki ausų, gi pamena jis dar truputį ją, gerai prikolindavo, nors ir kartais užstumdavo ant jo, bet jam gi juokinga tuo metu būdavo. juk taip juokinga, ant jo stumia net Emmy mama. koks jis šaunuoliukas, iš savęs pasijuokt mokėjo. dabar tai tik iš kitų nelaimių juoktis temoka.. - tikriausiai jis su tavim iš viso kalbėtis nelabai nori.. tik kad va, dėl vaizdo tu čia jam tuos devynis mėnesius. o apie piršlybas tu nejuokauk, jei jis toks kaip dauguma vaikinų, jis pagalvos apie tai tik po kokių metų dviejų. nes nu gi gali būt visko, kad tu nesulėpiai kažką, pavyzdžiui kad tu mane slaptai įsimylėjus, - nusijuokia. ojj, kad tik jis žinotų, kad Emmy ką nors jam jaučia vis dar... jis mestų visus tuos principus ir draugautų su ja laimingas. bet dabar jis taip tikrai nemano, juolab, kai ši pasakė kad turi vaikiną, su kuriuo ji jau devynis mėnesius.. suprato gi vaikinas, kad jau ji užimta ir gali pasisaugot savo tuos jausmus sau.. tikriausiai, jei Emmy neatskleis tiesos, vieną dieną jis palūš, išrėš jai viską į akis, nė nelauks jos atsakymo ir išvyks kuo toliau nuo jos.. - ir nemeluooook, kad tu manęs neįsimylėjus, - sėdi toks rimtas, nieko nesakantis, ir tik po kokios minutės nusijuokė. juk leido sau bent minutę pagalvot, kaip pasikeistų jo gyvenimas jai Emmy vis gi jaustų jam kažką, jei sužinotų tiesą, kad ji nė neturi to vaikino ir vis dar jaučia jam ką nors.. tikriausiai vėl būtų toks paprastas vaikinas, nepasikėlęs.. priešingybė dabartiniam Chrisui. vaikinas pažvelgęs į Emmy išsišiepė. - gal nori ką nors veikti? - kilsteli antakius, gi jis visai norėtų ką nors nuveikti, juk geriau jam būtų, negu kalbėt apie Emmy vaikiną, kokia ji laiminga su juo, kaip jis pakeitė jos gyvenimą.. Chrisas tiesiog neiškęstų. - gal nori kokią tiesą drąsą pažaist, ar nueit kokią nors parduotuvę apvogt? - kilsteli antakius. - naa, aš norėčiau geriau tiesą drąsą žaist, nes kažkaip nenoriu dar sedėt kalėjime už parduotuvės apiplėšimą.. - nusijuokia. - tai va, nuspręsta, žaaisim tiesą drąsą, - išsišiepia iki ausų. tikisi vaikinas, kad Rossum mergaitė bus drovi, ir bent pirmus ėjimus ims tiesą, tai bent jau sužinos ką norėjo jau žinoti seniau, išsiaiškins tiesą.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 11:15 pm
-Arba tai reiškia, kad tu prikolint nebemoki, mano mielas ir brangus drauge..-besišypsodama tokia užjaučiančia šypsenėle pasako ir lėtai paplekšnoja jam per petį tipo guosdama čia taip dėl to, kad jam su prikolais nekažką vaikui pasidarę. Bet gi nebūtų Emmy jeigu nepaerzintų Chriso ir neprisikabintų prie jo dėl kiekvienų vaikino pasakytų žodžių. Nors jis irgi elgėsi taip pačiai, taigi.. nebuvo jau tokia blogietė čia ta Rossum. - Nu dėkui dėkui, kam tos gėlės.. žinau, kad išfainėjau, išgražėjau ir linksmesnė pasidariau.. bet tu tai koks buvai grybas toks ir likai, drauguži.-nusijuokia vėl jį panervint norėdama, nors aišku kas be ko Chrisas iš išvaizdos pasikeitęs buvo, turbūt ir iš charakterio jis visiškai kitoks buvo patapęs, tačiau vis gi per visą šį dar pakankamai neilgą pokalbį su Emmy, vaikinas jai pasirodė tas pats paauglys su kuriuo Rossum juokaudavo tik jiems suprantamais bajeriais ir galėdavo kalbėt apie viską viską. -Šiaip tai mano mama praeitais metais mirė.. taigi..-visa tokia iškart susiraukia ir daug liūdnesnė pasidaro savaime, tokio džiaugsmo jau merginos veide daugiau nebesimato kaip prieš tai, bet pats kaltas Woodas, kad nelabai apgalvojęs savo prikus šaudo, nors aišku kita vertus iš kur ja žinot? Tačiau pagal Emmy logiką vis tiek jis pats kaltas ir ne kitaip. -Taip, aš be tavęs tiesiog gyvent negaliu, eilėraščius apie tave kuriu, naktim sapnuoju, kur tik eičiau ką bedaryčiau išvien apie tave galvoju, tiesiog mirštu iš meilės tau ir dabar va kai susitikom tai tie jausmai žinok atgijo ir sustiprėjo tai dabar jau tikrai šakės kaip negaliu be tavęs gyvent..-pasimaivo ten atsakydama į tą jo repliką apie įsimylėjimą, nors kai kurie teiginiai iš čia Emmy išvardytų ir buvo tiesa, pavyzdžiui, kad naktim sapnuoja jį, nes šitas Woodų berniukas nuolat į Rossum sapnus lysdavo, kas merginai tikrai nelabai patikdavo, vis gi norėdavo užmiršt jį iki galo ir ištrint iš savo gyvenimo, mat nemanė, kad dar kažkada jį sutiks ir atrodydavo dienom viskas gerai būdavo, bet va tik atsiguldavo į lovą ir užsnausdavo, pyst sapne atsirasdavo Chrisas iš niekur nieko.. nervindavo tai Emmy, labai nervindavo. Tačiau kas be ko mergina nė nesiruošė kol kas jam atskleist tokių dalykų, kad ir kaip Rossum buvo pasiilgus šito nerealaus jausmo kai būdavo su Chrisu, tačiau tylėjo, nes nemanė, jog jis jai dar galėtų kažką jaust po tiek metų.. turbūt tik ji viena tokia idiotė, ir aplamai dažniausiai taip tik filmuose būdavo gi. Išgirdusi jo pasiūlymą apie kažko veikimą, mergina išsižiojus jau ruošiasi kažką pasiūlyt, tačiau deja Chrisas greičiau išdėsto savo idėjas už ją ir merginai telieka pasirinkt. Nors ne, po kelių akimirkų net gi pasirinkimo laisvės nebelieka, nes Chrisas iš lempos pats išrenka ką jie veiks net nelaukdamas Emmy pritarimo arba jos nuomonės. Aišku ji prie šito jau buvo pripratus, juk ir ankščiau taip būdavo, tad tai jos beveik nenustebino. -Kaip pasakysi. Tuomet tiesa, drąsa?-kilstelėjo antakius, o kol kas į merginos galvą nešovė nei jokia užduotis, nei joks klausimas, tačiau pernelyg ji ir negalvojo, nusprendė pasakyt tai, kas pirmiausia šaus į galvą, kad ir kokią lempą ji ten sugalvos. Vis gi prie Chriso kad ir kaip jis ant jos mėgo pastūmt, mergina visada jausdavosi savimi ir būdavo atsipalaidavusi, taigi..
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Št. 03 28, 2015 11:37 pm
- aišku kad moku.. kaip galiu nemokėt, kai būnu su kitais draugais, taip aš jų turiu, tai jie žvengia taip kad paskui pilvus skauda, taip kad čia tau nepavyks ant manęs užstumt, meile, - išsišiepia iki ausų ir suraukia nosytę. neišėjo Emmy įžeist Chriso, su juo ginčytis galima tai kaip su merga.. ta prasme, bet kokiais būdais jis bandys įrodyt kad yra teisus, nors toks net nebūna. o šita mergina tikrai kantri ir su juo ginčytųsi iki paryčių. bet kam taip vargti ir ginčytis, jei galima kažką įdomesnio nuveikt. pavyzdžiui nesiginčyti. kai ši pradėjo plekšnot per petį, jis nustūmė jos ranką ir susiraukęs nužvelgė ją. - oj oj oj, atsirado čia pas mus prikolistė.. - pavartalioja akis, ale nuvertindamas Emmy prikolnumą. - prikolistė iš kurios prikolų žvengia tik ji ir jos įsivaizduojami draugai, - pakėlė nykštį į viršų ir nusijuokė. biškį pats neapsisprendęs, iš pradžių sako kad patobulėjai prikolinime, dabar sako, kad iš jos prikolų žvengia tik jos įsivaizduojami draugai. pats su savim nesusikalba tas Chrisas, tai ką jau kalbėt, apie jo susikalbamumą su kitais.. tikriausiai niekas jo nesupranta, tik apsimeta suprantantys. but, life iz life, Chris iz Chris. bet vistiek jam patinka stumt ant Emmi, o dabar po tiek laiko susimatė, tai ne tai kad puolasi glebesčiuotis, o stumia vienas ant kito. nu normal normal. nu tik tokie debilai kaip Emmy ir Chris gali taip elgtis. abu vienapročiai. - mirė??? - išpučia akutes ir tuomet pats širdį labai nusimena.. juk jie taip gerai sutarė, skaldydavo prikus.. tokia faina mama buvo, o dabar sužino kad ji mirė.. ouch.. galėjo Emmy ir pranešt, tai gal būtų atlėkęs į laidotuvęs.. ne gal, o būtų. - užjaučiu.. - prikandęs lūpą apsikabina merginą per pečius. Juk supranta ką prarado ji, o jis jau savo mamos netekęs labai labai seniai ir jau išgyveno tai, tai tikrai supranta kaip Emmy jaučiasi dabar. ir taip, tai nėra pats maloniausias jausmas pasaulyje. - o dievee.. tu gal kokia Chrisofilė..? kad net apie mane kuri eilėraščius.. am.. aš tave gal į psichiatrinę ligoninę palydėsiu.. nes ta prasme.. mes net nesimatėm dvylika metų.. o tu čia.. eilėraščius kuri apie mane... naa, nebent tu sekei mane, tai tada kita kalba jau.. bet vistiek.. am.. eik pas psichologus, nueik pati savo noru į psichiatrinę.. arba parašysiu zajavą, kad tu mane prievartauji, nors mes net nesimatom beveik, - toks pokerface išdėsto savo mintis ir jau galvoja, kokią beprotę įsimylėjusią jį draugę jis turi.. nu ką, bet gi visokių būna, visokių reikia.. bet nu, galėtų būt mažiau Chrisofilė. na, bet susitaikyt bandys Chrisas su tokia mergina, ir bendraus lyg niekur nieko. - aa, tai va kas čia mano spintoj krebždėdavo naktim! - užrėkia ir tik po kiek laiko patraukia savo ranką nuo jos pečių. - tik perspėju, kad mano klausimai ir užduotys gali nepatikti tau, nes aš, nu... juk žinai.. pošlas šiek tiek, tad nenustebk labai.. - išsišiepia iki ausų. - šiaip aš norėjau paklaust, bet tiek to.. drąsa, - išsišiepia iki ausų ir mąsto ką šita beprotė galėtų sugalvoti Chrisui... tokio, kad jį nustebintų, patenkintų ir tuo pačiu apstulbintų. juk jau senai jie tokia veikla užsiiminėjo, bet kažkada užsiiminėjo.. įdomu, ar pasikeitė Emmy užduoties ir jei pasikeitė, tai kokios jos yra.. gal lieps jam įlipt į medį, ir rėkt "ai biliv ai ken flai" ir šokt žemyn.. va su tokio tipo užduotimis Chrisas tikriausiai nenorėtų žaist, nes tada būtų ligoninėj kokius metus.. - tikiuosi nesugalvosi ko nors kvailo.. arba vaikiško.., -nusijuokia taip iš lempos šovęs.
Emmy Rossum
Emmy Rossum
Prirašiau : 2001
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 03 29, 2015 4:52 pm
-Arba jie tik apsimeta, kad tu juokingas, o iš tikrųjų vėliau už akių stumia koks tu nenormalus ir kaip prikolint nemoki..-pavarto akutes išdėstydama savo variantą, kadangi kažkada pati tai patyrė. Na, ji buvo ta kuri stūmė už akių, mat maždaug septyniolikos metų, kai jau nebendravo su Chrisu, susirado naujų draugių ir turėjo vieną tokią, kuri ale save labai juokinga ir šmaikščia laikė, o iš tikrųjų visiškai nesugebėdavo nei juokaut, nei ką, bet iš mandagumo Emmy su savo kitomis draugėmis apsimesdavo, kad ta naujoji jų bičiulė labai juokinga, o už akių paskui apvarydavo kaip jai šaratai susisukę ir, kad ne visi namie pas mergaitę. Taip, taip, negražu taip buvo daryt, bet Rossum pritapt gi norėjo, tai ir stengėsi neišsiskirt bei elgtis kaip kitos. Toks jau tas gyvenimas vidurinėje ir gimnazijoje. -Eik tu, pavyduoli, pats irgi paprikolinęs šiaip tik vienas žvengi, aš net nenusišypsau nuo tavo juokelių, taip, kad nevaidink tu čia baisiai linksmo, nes toks tikrai nesi..-suraukia antakius ir nosytę tokia visa nepatenkinta, kad Chrisas drįsta ant jos juokelių stumt, kurie pačiai Emmy tikrai visai šmaikštūs ir vietoj bei laiku atrodė, bet aišku tas iš pavydo neturėdamas kur dėtis jau, susigalvojo čia pastumt. -Dėkui už užuojautą, bet nebereikia jau jos, galėjai ankščiau truputuką susivokt..-pavarto akis ir patraukia jo ranką taip kaip jis prieš tai patraukė jos ranką, bei atsidūsta. Aišku Chrisas čia nebuvo kaip ir kaltas dėl to, kad nežinojo to ankščiau, juk jiedu nepalaikė jokių ryšių ir nebendravo visiškai. -Ką gi tu čia...-visgi neištvėrus pradeda juoktis, nors nesenai ir buvo sakius, kad po jo bajeriukų ji net nenusišypso, vis gi šitas buvo belenkaip gerulis ir prajuokino Emmy. Nu bet ir sugalvok tu man tokį žodį.. Chrisofilė. -Nu tai lydėk lydėk, man visai patinka ligoninės, aš žinok nieko prieš-palinkčioja galvute totalias nesąmones šnekėdama, bet ji vėl pasijautė būdama su Woodu ta pačia paaugle kvailute, kuri prikolindavo ir net pati nesuprasdavo ką pasakydavo, bet vis tiek jautėsi šmaikšti. Aplamai ji prie šito berniuko visiškai nei ankščiau nesidrovėdavo nusišnekėt, nei dabar. -Rašyk tu ką nori, nebijau aš to kalėjimo žinok visiškai, be to neturi įrodymų, kad prievartauju tave, taigi..-pagūžčioja pečiais taip abejingai, nors su Chriso protu tai rimtai jis galėjo susigalvot nuvaryt į mentūrą ir parašyt pareiškimą ant Emmy, tačiau ji per daug nepergyveno nes kaip ir pati sakė, įrodymų jis gi neturėjo, o be jų niekas neuždarytų Rossum net labai norėdamas. -Gal tu žinok kokių žiurkių turi prisiveisęs savo namuose nebent, kad spintose kažkas krebžda..-tokia persigandus pasako, nes ji tai turbūt klykdama išbėgtų žiurkiuką, kad ir nedidelį savo namuose pamačius. Bijo Emmy ir vorų, ir varlių ir panašių padarėlių, kurie tiesiog keldavo jai pasišlykštėjimą. -Nebijau aš tų tavo užduočių, žinau gi, koks tu nesveikas ir pedofilas esi, bet išgyvensiu kaip nors, aš drąsi,-nusijuokia net pati iš savo nesąmonės, nes toli gražu nebuvo ji labai drąsi ir pvz išsirenkt va čia va tikrai nebūtų sutikus ir nutrauktų žaidimą, bet vis gi dar kol kas nieko nesakė ir susidomėjimu laukė ką čia jai Chrisas sugalvos per užduotį. -Ką norėsiu tą ir sugalvosiu, mano eilė ir tu man nevadovauk čia..-pavarto akis nepatenkinta, gi jos eilė buvo ir ji turėjo teisę į savo užduotį kokią nori tokią ir liept, ech. -Nusirenk iki apatinių ir išbėgęs ant kelio užrėk "AŠ KĄ TIK PASIMYLĖJAU"-sukikena sakydama užduotį, mat net pati nustebusi Emmy buvo, kaip čia jai taip smagiai šovė į galvą, puiki idėja gi. Išsitraukusi savo išmanųjį telefoną jau ruošiasi nufilmuot, nes gi čia tik keli žmonės praeidavo arba pravažiuodavo, tad mažai kas matytų ir taip neįdomu, o jei nusifilmuos galės žiūrėt kiek nori kartu iš naujo ir iš naujo, arba net kažkam parodyt, nors turbūt nelabai turėtų kam, nes pas Emmy truputuką draugų trūkumas, bet nieko, būna visiems. -Aš renkuosi tiesą..-iškart pasako, kad nereikėtų jam po to bereikalo klaust, nes vis gi išsigando mergaitė, kad Woodas paskui keršys baisiai kaip nors, tai kol kas nusprendė dar tiesą rinktis dėl visa ko, gi ką jis čia tokio baisaus jau gali paklaust? Meeeh.
Chris Wood
Chris Wood
Prirašiau : 155
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 03 29, 2015 5:58 pm
- oj, tikrai jie neapsimeta kad juokinga.. juk aš ne toks blogas prikolistas.. kaip tu, - nusijuokia. oj, patinka jam stumti ant Emmy, Emmei patinka stumti ant Chriso. va tokia jų ir draugystė gerulė. nu, juk abu vienodai durno proto, tai čia net nėr ko stebėtis. - net ne vienas nu, ir jau kam kam, bet tau tai tikrai nepavydėčiau, - suraukia antakius nepatenkintas. nu visai čia ant jo stumia, gi įsižeist gali Chrisiukas. o jis moka vaidint įsižeidus. - tai ko tada iš vis su manim čia pradėjai bendraut jei aš tau neprikolnas? taigi,galėjai pabėgt nuo manęs, jei jau aš toks neprikolnas.. - išsšiepia iki ausų ale toks visas laimingas. gi rimtai, jai Emmei nepatinka, tegul bėga ji nuo jo. vistiek Chrisas ją pagaus ir išprievartaus. - bet tai kad tu pati kartais žvengi iš mano prikolinimo, taip kad, nemeluok tu čia, kad mano prikolai nejuokingai. o savo prikolus girdėjai? tikriausiai ne. net ausys kraujuoja kai tu prikolini ale labai juokingai.. patikėk... - suspaudžia lūpas ir paplekšnoja jai per petį, dėl to kad ji nemoka prikolint. nė kiek. tik su ja moka prikolint ir iš jos moka prikolint. - lyg aš žinojau, kad tavo mama mirė.. - pažiūri į ją toks dafuck ir gūžteli pečiais. keista ta Emmy. kitas žmogus tikriausiai padėkotų už paguodą, o ji.. nu, juk čia gi Emmy iš jos visko galima tikėtis. kai ši pradeda žvengt jis parodo į ją pirštu ir nusijuokia. - sakiau kad aš gerai prikolinu, ir iš mano bajeriukų žvengia ir kiti! hah! įrodžiau. bet vistiek, rimtai, tave gal nuvešt į psichiatrinę? nes tokios chrisofilės mergos dar nematęs esu, soriuka.. nepriimk to asmeniškai, - rimtai pasakęs jis lėtai linkteli galvą o tuomet šypteli. bet rimtai, ji jam atrodė tokia pasikeitus, tokia labiau pošla pasidarius ir kažkokia tai Chriso persekiotoja.. jis rimtai pagalvojo, kad ana ten jį sapnuoja, galvoja kiekvieną dieną, tai jau net nebejuokinga pasirodė Chrisui.. jau norėjo skambint kam nors ir paprašyt kad jį išgelbėtų ir išsivestų iš čia, nes dar paguldys jį ant žemės ir prievartaus, o jei nesileis prievartaujamas - numes nuo skardžio.. dėl tokių dalykų, Chrisas stengėsi išlikti ramus ir sėdėjo kaip ir ankščiau, lyg jos nebijotų. - ta prasme.. aš nejuokauju.. - toks rimtu veidu žiūri į Emmy ir prisiminęs kad ji jį gali numest nuo skardžio pradeda juoktis.- aš aišku juokauju, hahahaha.. - toks juokiasi, nors jam nė biškio nejuokinga.. nu kas čia juokingo šiaip.. bet ne, primeta kad jam labai labai juokinga čia.. - nu tai kas kad neturiu įrodymų?? aš suktas žmogus, Rossum, galiu viską sufotošopint, viską sukurs ir manim patikės ir tada tu būsi kalėjime o aš kokiuose Havajuose gersiu martini ir rašysiu tau laiškus, kaip čia gera ir smagu, - nusijuokia. oj prikolina Woodas, jis tikriausiai niekada nenuvyks į Havajus, nes jis tiesiog per daug ubagas kad įpirktų bilietą, o kas be ko vienas skrist nenorėtų tai dar draugų jam trūkumas, o jei ir ten kažkaip nuvyktų, tai nebeturėtų pinigų nes visus būtų išleidęs bilietui. taip kad gali nė nesvajot apie Havajus šitas berniūkštis. - nu tai sakau kad tu ten, tu gi žiūrkė, - paima jai už nosytės ir ją suspaudžia bei paleidžia. oj linksmas tas Woodas, jau buvo šiek tiek išsiilgęs tokio savo durnoko elgesio. nes jis tikriausiai tik prie Emmy elgiasi kaip visiškas durnelis, kaip koks paauglys, ar darželinukas.. nes prie jos išlikt Chrisui rimtam - tikriausiai mission neįmanoma. bent jau Chrisui. - tu??? drąsi??? - pradeda juoktis. - nu blemba, prikolini, - raitosi anaas ten iš juoko, nors kitas tikriausiai sakytų "tai mes išbandysim tą tavo drąsuma" ar dar kokią pievą pasakytų, bet va, Chrisui čia atrodė labai juokinga, todėl jis raitėsi ten iš juoko, akyse ašaros net pasirodė. po kokių kelių gerų minučių, Chrisas grįžo į savo pradinę pozą. - gerai, nejuokinga, tu esi labai drąsi. -  linkteli labai rimtai ir nusijuokia. išgirdęs užduotį vaikinas išsišiepia iki ausų ir tuomet nusirengia maikę bei paduoda ją Emmy. lėtai atsisega diržą, tuomet džinsų sagą, atsisega užtrauktuką ir lieka be džinsų, kuriuos taip pat paduoda Emmy. išbegęs ant kelio jis pamatė kelias mašinas, bet tai jam nekliūtis. - AŠ KĄ TIK PASIMYLĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖĖJAU SU EMMY!!!!!! - užrėkia ir tuomet grįžęs vėl atsisėda prie Emmy. - patiko? - kilsteli antakius ir nusijuokia. - sorii, kad dadėjau tuos kelis žodelius.. tiesiog ten netyčia taip išėjo, - gūžtelėjo pečiais ir nusijuokė. - tiesa tai tiesa. - išsišiepia iki ausų. - taaai, ar kadanors man jautei kažką? - kilsteli antakius ir rimtai žiūri į Emmy.
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: