:: 

Basket

 :: 

Basket

Staliukai
Nina Dobrev
Nina Dobrev
Prirašiau : 3513
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-08
Antroji pusė : Food
https://unrealas.forumlt.com
Antr. 06 10, 2014 2:19 pm
..
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:01 pm
Blake šį savaitgalį norėjo atitrūkti nuo savęs ir gerai pasiausti. Klubai jai jau nebe patiko nors ji ir ten praleido visą vakarą gerdama degtinę nuo kurios ji buvo rimtai apsvaigusi. Ji vilkėjo nepadoriai trumpą suknelę pro kurią matėsi jos neriniuoti apatiniai ,nes suknelė lipo į viršų ir ji jau nebemąstė kaip ją taisytis. Priėjusi prie staliukų ji atsisėdo prie vieno iš jų ir užsisakė dar tekilos.
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 9:09 pm
Vos tik įėjęs, vaikinas žadėjo traukt prie baro ir ten atsisėdęs spoksot į šokančias merginas, o vėliau gal su viena ir gerą naktelę apturėt, bet vos tik įėjęs kiek apsidairė ir žinoma prie staliukų pamatęs Blakitą, negalėjo prie jos neprieit, juk taip senai tą draugę matė, tad nieko nelaukęs priėjo prie blondinės ir atsisėdo šalia.-Labukas, šimtas metų,-sukikena nužvelgdamas ją nuo galvos ligi kojų. Net seilę sunkiau nuryja pamatęs tą trumpą suknelę, bet greit nepadorias mintis nuvyja šalin. Juk jie tik draugai
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:19 pm
Blake buvo labai karšta ir ji savo rankute po truputi vėsinosi ,nes nuo alkoholio jai buvo labai karšta. Pamačiusi Chace ji šyptelėjo ir tarė. - Chace! Pasiilgau tavęs. - Ji net iš balso atrodė visiškai girtutėle. Ji draugiškai jį apsikabino pasisveikindama ir įkvėpė jo kvepalų. - Tu kvepi skaniai ,kodėl visi vaikinai klubuose negali taip kvepėti. - Kažką suvapaliojo sau ir prikando apatinę lūpą. - Kodėl čia taip karšta? - Ji paklausė kiek raukydamasi ir įkvėpė ,nes visgi čia buvo per daug prikvėpuota žmonių. Pagaliau atnešus degtinę barmenui ji linksmai šyptelėjo ir pripylė du stikliukus ir vieną padavė Chace. - Išgersi su manim? - Paklausė jo ir išsišiepė miela šypsena kuri buvo kiek viliojanti ,nes ji beveik savęs nekontroliavo.
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 9:26 pm
-Aš irgi tavęs pasiilgau,-besišypsodamas pasakė ir stipriai apkabino merginą, nors aišku jautė nuo jos sklindantį alkoholio kvapą, bet per daug nekreipė dėmesio, jeigu nori, tegul geria, gi ne jos tėvas jis koks kad uždraustų. -Nes jie turbūt per ilgai čia užsisėdėję, gal ir aš po kiek laiko čia buvimo kvepėsiu taip kaip jie,-besišypsodamas pasako taip gana tiesiai šviesiai, o tada stebi kaip ji pripila jam stikliuką ir nieko nesakęs tiesiog paima jį, bei linkteli duodamas suprast jog išgers. Tuomet žinoma užsiverčia jį ir vienu gurkšniu pašalina tekilą iš stikliuko, bei padeda jį tuščią ant staliuko. Čeisas jau buvo pripratęs gert, tad nebuvo jam čia labai baisus dalykas. -Tai ką papasakosi?-kilsteli antakius tikėdamasis jog Blakitos gyvenime kas nors įdomaus vyksta ką jis turėtų žinoti
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:37 pm
- Ahh ,koks tu mielas ,nesuprantu kodėl mes taip ilgai nesimatėm. - Atsiduso ir pakštelėjo jam į skruostą bei savo rankom vis bandė nuleisti nelabai patogią suknelę kuri vis lipo į viršų. - Jie šiek tiek smirdi prakaitų ,tai gi nemanau ,kad jie čia tiesiog sėdėjo. - Pakilnojo antakiukus nusipurtydama vien nuo savo minčių. Pažvelgusi į tekila ji šyptelėjo ir viską išgėrė iki dugno nė nesiraukydama kaip kitos merginos buvo pratusios daryti. - Nieko įdomaus mano gyvenime ,darbas ,darbas ,namai ,poilsis ir pagaliau nors viena diena poilsio ,tikro poilsio ir net neturėjau su kuo pasilinksminti ir štai tu kaip atsiųstas Dievo pradžiugini mane savo garbingu apsilankymu. - Šyptelėjo ir žiūrėjo į jį. - O kaip tu? Kaip sekasi? Kaip su meilės reikalais? Nepasibeldė dar į širdį to jį vienintelė? - Šiaip ji kiek drovėtusi klausti būdama blaiva ,bet alkoholis daro savo.
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 9:42 pm
-Geras klausimas,-nusijuokia išgirdęs jos žodžius, bet taip jau atsitiko, kad abu nesusitiko kokius kelis mėnesius niekaip, abu matyt labai užimti buvo. Išgirdęs žodžius Blakės apie tiesiog sėdėjimą, šis vėl tik nusijuokia nieko nebeatsakydamas. O ką gali žinot kaip ten buvo su tais diedukais. -Na va matai, atkeliavau čia, kad padėčiau tau pasilinksmint.. argi aš ne šaunuolis?-pakilnoja antakius ir nieko nelaukęs įsipila sau dar tekilos, aišku įpildamas ir merginai, bei paėmęs stiklinę, vėl viską išgeria, bei vėl pastato stiklinę ant stalo ir pažvelgia į merginą. -Man visai neblogai viskas.. ne, vienintelės dar neradau, nors galbūt būtų pats metas,-susimąstęs pasako, vis gi jau gana ilgą laiką apie tai galvoja, bet dar neranda tos kurios labai norėtų. -tad kol kas gyvenu taip kaip ir ankščiau,-priduria ir pagūžčioja pečiais
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 9:56 pm
Ji prikando lūpas ir pažvelgė į tas šokėjas ir pavartė savo akis. - Kodėl tomis šokėjomis taip žavimasi? Jos netgi neturi gražios figūros. - Garsiai pamąstė ir įkvėpė karšto oro bei žiūrėjo į jo akis ,jis jai atrodė labai vyriškas ir gražus ,bet pati suprato ,kad per ilgai užsispoksojo tai gi nusuko akutes. - Tikras meilutis. - Linktelėjo ir pakedeno savo šviesius plaukučius ir kaip stikliukai buvo pripildyti ji išgėrė savo iki dugną. - Na keista ,kad tu dar laisvas. - Trūktelėjo petukais ir apsilaižė apatinę lūpą bei apsižvalgė aplink klubą ir galvojo kur jai padėti savo akis ,nes ji nenorėjo matyti tu keistų bobelių kurios šoko ir neatrodė labai gražiai ir ji matė juose tik kritika. 
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 10:06 pm
Išgirdęs jos klausimą, šis taip pat pažvelgė į šokėjas, o tuomet tik pagūžčiojo pečiais. -Man jos atrodo visai neblogos..-nusišypso tokia menka šypsenėle tai sakydamas, nors vis gi tos šokančios merginos patikdavo daugumai vaikinų, o Čeisui jos taipogi buvo simpatiškos. Nors palyginus su jomis, Blakė buvo tikra tobulybė, tad jau geriau būtų buvęs su ja, o ne su tomis šokėjomis. -Awww,-sukikena išgirdęs, jog jis meilutis, o tuomet stebi kaip ten mergina apsilaižo tą apatinę lūpą, ir iškart pagalvoja kaip norėtų ją pabučiuot. Bet susivaldo, nes vis gi.. jie tik draugai. O jų draugystės gadint jis nenorėjo.-Tai kad arba aš per daug išrankus arba manęs niekas neima,-nusijuokia. - O pačiai kaip su vaikinais?-kilsteli antakius
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 10:22 pm
Ji tik pavartė akutes ir kadangi jau net sunku buvo laikyti galvą ji pasielgė kaip visada taip kaip norėjo. Ji padėjo savo galvą jam ant petuko ir visai nesidrovėjo tai daryti ,nes ji jį pažinojo atrodo visą gyvenimą. - Jei mano galva pasidarys per sunki pranešk. - Tarė ir savo rankute paėmė jo ranką bei pradėjo per jo delną raižyti įvairius ornamentus taip glostydama jo ranką. Galiausiai ji tiesiog paprastai paėmė jo ranką. - Nesuprantu kodėl tokiose vietose nėra šokių aikštelių. Dabar su malonumu pašokčiau. - Išsišiepė nors turbūt sunkiai ji šoktu ,nes net jos galvelę atremta į Chace. - Su vaikinais man ,ahh nieko gero. Taip būna kartais norisi pajausti tą mažytę laimę ,kaip tave myli ,brangina ir lepina ,bet nežinau ,gal man nelemta. Tai kvaila ,bet kartais aš noriu meilės ,bet po to pamąstau kaip keista būtu atsisakyt gyvenimo kurį gyvenu dabar ,kaip keista būtu ,atsisakyt visų vaikinų dėmesio. Bet vis dėl to nesuprantu gal aš jau pasenau ,baisi pasidariau? nes vaikinai limpa kažkokie labai jau keisti. - Nusijuokė iš pati savęs. - O aš nusišneku kaip turi būti. - Šyptelėjo. 
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 10:26 pm
Kai mergina padėjo ant jo galvą, šis tik atsiduso ir toliau sau sėdėjo stebėdamas kaip ji jo delne atsiskleidžia kaip menininkė. Aišku maždaug bandė suprast ką ji ten piešia, nors dabar nelabai buvo tam susikaupęs turbūt, nes nieko nesuprato. -Tu teisi, aš irgi.. tai lipk ant scenos ir pašok, manau būsi geresnė už jas visas sudėjus,-nusišypso išgirdęs jos pageidavimą, jis tikrai būtų nieko prieš tokioje situacijoje Blakę pamatyt, nors gal ir būtų vėliau keista tiesiog draugais būt, bet vistiek.. -Žinau ką turi omeny.. bet manau mums abiems būtų metas antrąsias puses pagaliau susirast, juk jau nebeesam paaugliai, toli gražu, laikas gal būtų kažkuo rimčiau užsiimt nei vien tokie vakarėliai.. nors aš irgi kartais abejoju ar man lemta,-išsipasakodamas pasako, nes Lively jis tikrai pasitikėjo ir manė jog gali pasakot viską. -Baik tu, esi tikra vyrų svajonė. Aukšta, ilgakojė blondinė, vau.. tobula,-nusišypso pasakydamas jai komplimentą, nors tai buvo tikra tiesa.
Svečias
Anonymous
Sk. 08 03, 2014 10:34 pm
Jai patiko jausti jo odos šilumą ,jo oda buvo šilta ir labai švelni ,tokia kokia ne pas ,bet kurį vyrą. Blake pažiūrėjo į sceną ir klausė jo visų žodžių iki galo. - Aš turiu vieną sumanimą. Tegu šiandiena būna ta diena po kurios abu bandysime būti subrendę ir atsakingi bei rimčiau žiūrėsim į santykius ,bet nesakau ,kad visiškai turim atsisakyt savo gyvenimų kokie buvo iki šiol ,todėl siūlau šiandien padaryti ką nors nepaprastai beprotiško kokią idėją tu man ką tik pakišai. - Šyptelėjo ir pažvelgė į scena jau ketindama stotis. Išgirdusi komplimentą ji nurausta. - Man darosi šiek tiek gėda, bet dėkui. - Sukikeno ir šyptelėjo bei atsistojo. - Grįšiu po minutėlės. - Pamerkė akutę ir greit nubėgo link scenos.
Austin Bulter
Austin Bulter
Prirašiau : 641
Aš čia gyvuoju nuo : 2014-06-11
Sk. 08 03, 2014 10:47 pm
Išgirdęs merginos žodžius, šis tik palinksėjo sutikdamas su jos sąlygomis, o šis vakaras įgyvendinti visoms nesąmonėms ir neįprastiems dalykams paskutinį kartą, jam tiko. Stebėjo kaip mergina nueina negalėdamas patikėt, jog ji tikrai šoks, tačiau stebėjo ją gana susidomėjęs, net gi vaikino draugužis vos nepakilo, bet susivaldė visgi. Nieko nelaukęs šis dar įsipylė tekilos, išgėrė ją ir nuvarė prie scenos ir pats, iš arčiau žiūrėt juk patogiau
Sponsored content
Peržiūrėti naujus pranešimus nuo paskutinio apsilankymo
Peržiūrėti jūsų pranešimus
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Pereiti į: